رباتیک

ربات راکت اسکیت برای حمل و نقل

ربات راکت اسکیت برای حمل و نقل-دیجی اسپارت
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

ربات راکت اسکیت برای حمل و نقل نسل جدیدی از ربات های حمل و نقل شخصی هستند که بر اساس نوع مدل و قیمت آن می توانند از ۴۵ دقیقه تا ۹۰ دقیقه شارژ داشته باشند و عمل حمل و نقل شخصی افراد را انجام دهند.

قطعات این ربات ابتدا به صورت جدا از هم در جعبه ای قرار داده شده است و شما برای استفاده باید آن را مونتاژ کنید.داخل جعبه ، لوازم تنظیم و مونتاژ (سر هم کردن) قطعات قرار داده شده و شما به راحتی می توانید تنظیمات ربات را توسط این وسایل انجام دهید.

با یک باتری Li-Ion شما می توانید حتی یک ساعت تا یک و نیم ساعت شارژ برای این ربات داشته باشید و با خیال آسوده مسافت طولانی تری را طی کنید.

این ربات راکت اسکیت برخلاف ظاهر خود دارای وزن بسیار سبکی است که دارای گیره ی پارچه ای می باشد و شما می توانید آن را به کوله پشتی خود متصل کنید.

همانگونه که در تصویر هم می بینید این ربات راکت اسکیت دارای فرم ساده و راحتی است که حمل و نقل با آن را آسان و سریع می کند.در این ربات مسائل امنیتی و حفاظتی به شکلی خاص در نظر گرفته شده است و از این بابت جای هیچ نگرانی نخواهد بود.شما با این ربات می توانید در کنار ساحل قدم بزنید یا برای مسافتی که می خواهید زودتر طی شود از این وسیله ی هوشمند استفاده کنید.

استفاده از این ربات راکت اسکیت برای حمل و نقل جالب به نظر می رسد و پیاده روی با آن را برای یک بار هم که شده می توان امتحان کرد. اگر دسترسی به این محصول پیدا کردید و از آن استفاده نمودید تجربه ی خود را از طریق کامنت با مخاطبان دانشجوکیت در میان گذارید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. در حال حاضر مدیریت تولید مقطع کارشناسی ارشد هستم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه