بلوتوث Bluetooth سخت افزار

اسپیکر بلوتوث ضدآب iShower

اسپیکر بلوتوث ضدآب iShower
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر نگاهی به دنیای اسپیکرها بندازیم متوجه این موضوع می شویم که اسپیکرهای بلوتوث توانسته است بسیاری از اسپیکرهای قبلی را از دور خارج کند و با ورود اسپیکرهای بلوتوث شرکت های تولید کننده با افزودن قابلیت های مختلف سعی در پیروزی با رقبا دارند و هرچه این اسپیکرها قابلیت بیشتری داشته باشند کاربر پسند تر خواهد بود و مشتری بیشتری خواهند داشت.

در ادامه با دیجی اسپارک با معرفی اسپیکر بلوتوث ضدآب iShower همراه باشید.

IShower یک اسپیکر بلوتوث برای استفاده در محیط های مرطوب مثل حمام است که با بیشتر گوشی های هوشمند و تبلت‌های دارای بلوتوث مثل iPhone, iPad, iPod و دستگاه‌های اندرویدی سازگار است. اسپیکر ضدآب iShower انعطاف پذیری بالایی دارد.

این اسپیکر ضد آب است از آن می‌توان در حمام، استخر و حتی در کنار ساحل استفاده کرد. این اسپیکر همچنین میزان حمام کردن شما را نیز نشان می دهد و دارای نمایشگر ساعت است و برد آن نیز حدود ۶۰ متر است.  همچنین توسط این اسپیکر می توان به تماس های دریافتی پاسخ داد.

اسپیکر بلوتوث ضدآب iShower

اسپیکر بلوتوث ضدآب | دیجی اسپارکiShower

اسپیکر iShower دارای ابعاد ۱۵ در ۱۰ است و به راحتی قابل جابه‌جایی است. همچنین همراه با این اسپیکر یک پایه برای استفاده روی دیوار حمام ارائه شده است. هم‌چنین یک پایه در پشت اسپیکر نیز برای ایستاده نگه داشتن آن در فضاهای مختلف مثل استخر و مکان هایی که اب وجود دارد در نظر گرفته شده است این دستگاه به وسیله سه باتری قلمی AAA می تواند تا ۱۵ ساعت قابل استفاده قرار گیرد. همچنین بوسیله کابل USB قابل شارژ شدن می باشد.

اسپیکر بلوتوث ضدآب iShower

اسپیکر بلوتوث ضدآب | دیجی اسپارکiShower

این اسپیکر بی سیم از طریق بلوتوث به دستگاه‌های دیجیتال دیگر متصل می شود و موسیقی را از روی آنها پخش می‌کند و می تواند تا ۲۰۰ فوت بدون توجه به موانع مورد استفاده قرار گیرد و این ویژگی می تواند آن را از بقیه اسپیکرها متمایز کند.

این دستگاه با قیمت حدود ۱۰۰ دلار موجود می باشد و می تواند با پنج دستگاه از طریق بلوتوث متصل شود و اهنگ را از روی آن ها پخش کند. همچنین این دستگاه قابلیت ارتقا به نوعی دوش اسپیکر بلوتوث با چراغ LED را نیز دارا می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه