بلوتوث Bluetooth سخت افزار

اسپیکر بلوتوث Izzy از شرکت فیلیپس

اسپیکر بلوتوث Izzy از شرکت فیلیپس
نوشته شده توسط آزاده مختاری

همانطور که می داید اسپیکرهای زیادی به دنیای الکترونیکی وارد شده اند و هرکدام با تکنولوژی جدیدی سعی در مطرح کردن خود دارند. بنابراین اسپیکرهای بلوتوث از معروفترین و جدید ترین اسپیکرها هستند که به تازگی وارد شده اند امروز در دیجی اسپارک به معرفی اسپیکر بلوتوث Izzy از شرکت فیلیپس می پردازیم.

این اسپیکرها مانند دستگاه های بلوتوث با گوشی هوشمند هماهنگ می شوند و به جای وای فای از بلوتوث و نوعی مغز داخلی برای پخش موزیک در اتاق های مختلف استفاده می کنند.

این اسپیکرها دارای یک اسپیکر اصلی و تعدادی اسپیکر جانبی است که با استفاده ازدکمه ای به نام Group که روی اسپیکر اصلی قرار دارد کاربران می توانند چهار عدد اسپیکر جانبی را به هاب مرکزی متصل کنند و با استفاده ازبرنامه های پخش موسیقی که روی تلفن هوشمند خود دارند موزیک مورد نظر را در کل خانه پخش و شنود کنند.

همچنین این اسپیکرها دارای یک درایور ۲/۵ اینچی است و یک پورت کوچک برای ارتباط با دستگاه های دیگر روی آن قرار گرفته است.

یک لامپ LED بالای این اسپیکر قرار دارد که میزان قدرت سیگنال ها میان اسپیکرهای حاضر را اندازه می گیرد وبا توجه به ادعای شرکت سازنده این دستگاه ها می توانند موسیقی را تا مسافت ۱۰۰ متر پخش کنند که این مقدار برای دستگاه هایی با بلوتوث معمولی بین ۱۰ تا ۱۵ متر است که با اضافه شدن موانع از این مقدار نیز کمتر خواهد شد.

با توجه به این اسپیکرها برای افرادی که به دنبال سیستم ساده و بدون استفاده از نرم افزار خاصی برای انتقال موسیقی به اتاق های مختلف خانه خود می گردند Izzy  بهترین راه حل می باشد.

این اسپیکرها دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند که حدود ۱۳۰ دلار برآورد شده است و این مقدار قیمت در برابر خاصیت این اسپیکرها بسیار ناچیز و مقرون به صرفه می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه