تکنولوژی سخت افزار قطعات الکترونیک

اولین بلندگوی معلق جهان

اولین بلندگوی معلق جهان- ذیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

اسپیکرها یا به تعبیری دیگر بلندگوها ، وسایل جالبی هستند که می توانند با افکت هایی که ایجاد می کنند صدای موسیقی را دلنوازتر کنند.این بار می خواهیم بلندگویی را به شما معرفی کنیم که نه تنها صدای موزیک را دلنوازتر می کند ، چشم نوازی منحصر به فردی را نیز به ارمغان می آورند.

 اگر شما شانس بیاورید و بتوانید به اولین بلندگوی معلق جهان دسترسی پیدا کنید می توانید از شنیدن موسیقی با مدرن ترین وسیله ی در حال حاضر دنیا لذت ببرید.معمولا برای ایجاد یک فضای رمانتیک و شاعرانه هنگام بخش موسیقی شمعی روشن می کنن و به این ترتیب باعث تلطیف فضا می شوند اما اگر خواستید فضایی مدرن را  خلق کنید بد نیست به سراغ Om/Oneبروید.

6

این مدل از بلندگو دارای طراحی کلاسیک است و در آن از قطعاتی با کیفیت بالا استفاده شده است.شرکت Patreon پس از پروژه ی موفقیت آمیز طراحی گوشی INEARPEACE به سراغ طراحی این مدل اسپیکر مدرن رفت و در زمینه ی فناوری های صوتی هم شگفتی ساز شد.

مزایای جادویی بلندگوی :Om/One
این مدل بلندگو دارای نوعی باتری می باشد که تا حدود ۱۵ ساعت بی وقفه نیز می تواند کارایی داشته باشد و این قابلیت باعث جذابتر شدن این محصول جادویی شده است.

با Om/Oneمی توان حس خارق العاده ی صدایی کاملا استریو و با کیفیت را تجربه کرد و از آن لذت برد.یکی از مشتریان Om/One در پاسخ به پرسشی که از او در مورد کارکرد این وسیله پرسیده شده بود اینگونه می گوید : “برای من واقعا باورکردنی نبود وقتی تعریف این اسپیکر را از یکی از دوستانم شنیدم به او گفتم من باور نمی کنم تا وقتی که خودم آن را ببینم فوق العاده بود “

 بلندگوی معلق Om/One به دلیل طراحی منعطف خود می توانند برای گجت های مختلف مانند تلفن همراه ، تب لت ، لپ تاپ و غیره نیز مورد استفاده قرار بگیرد.با این اسپیکر می توان صدای واقعی و استریو را شنید و کیفیت بالای آن را لمس کرد.شاید این بلندگوی معلق ، هدیه یی غافگیرانه باشد برای کسانی که دوستشان دارید.

ساختار بلندگوی :Om/One
ساختار این بلندگو از دو قسمت تشکیل شده است که شامل یک پایه ی استوانه یی و یک گوی معلق می باشد. پایه ی استوانه یی دارای یک پورت USB است که این قابلیت را به بلندگو می دهد تا به انواع گجت ها قابل اتصال باشد.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه