سخت افزار قطعات الکترونیک

باتری‌های شش ضلعی LG Chem با ۲۵ درصد انرژی بیش‌تر

باتری‌های شش ضلعی LG Chem با 25 درصد انرژی بیش‌تر
نوشته شده توسط آزاده مختاری

ساعت‌های هوشمند بسیاری توسط شرکت های مختلفی تولید شده اند و هر کدام ویژگی خاصی دارند. این محصولات با توجه به اندازه صفحه نمایش دارای باتری های مختلفی هستند. و خوب هرچه صفحه نمایش بزرگتری داشته باشند باتری بیشتری استفاده می کنند. بنابراین نگرانی از تمام شدن باتری وجود دارد.

در ادامه به معرفی باتری‌های شش ضلعی LG Chem با ۲۵ درصد انرژی بیش‌تر در دیجی اسپارک خواهیم پرداخت.

این باتری‌های شش ضلعی برای استفاده در ساعت‌های هوشمندی که صفحه گرد دارند قابل استفاده است. همچنین شش ضلعی بودن آن‌ها سبب شده است که از فضای آزاد بی استفاده درون ساعت استفاده کافی برده شود و با فراهم کردن محیط بیشتر انرژی بیشتری در اختیار ساعت قرار می‌دهند.

وو بیونگ-مین (Woo Byeong-min)، سخنگوی این شرکت، درباره این باتری‌های هوشمند به خبرنگاران گفت:  فروش این باتری‌ها به شرکت‌های بزرگ تکنولوژی شروع کرده است.

اجزای باتری شامل الکترود٬ کاتد٬ آند وجدا کننده است که به صورت لایه‌ای روی هم قرار گرفته‌اند و از روش  پشته تاشو  استفاده می‌کند. این باتری‌ها در مقایسه با باتری‌های معمولی ۲۵ درصد انرژی بیشتر در اختیار ساعت قرار می‌دهند که معادل با چهار ساعت باتری‌دهی ساعت است واین مقدار افزایش در ساعت‌های هوشمند بسیار تاثیر زیادی در استفاده از این ساعت‌ها دارد.

این شرکت اعلام کرده است که باتری هوشمند تولید خود را همراه با یک ساعت معرفی خواهد کرد و در تولید این ساعت وباتری با یکی از شرکت‌های معروف همکاری کرده است ونامی از شرکت جدید به میان نیاورده است. همچنین این باتری‌ها به راحتی توسط کاربر قابل نصب هستند.

LG Chemبرای تولید باتری‌های بیشتر با شکل های غیر معمولی برنامه‌ ریزی کرده است که می‌توان به یک باتری مستطیلی با سوراخی در وسط یا باتری به شکل L اشاره کرد. LG چم امیدوار است تا سال ۲۰۱۸ به بزرگ ‌ترین تأمین کننده‌ی باتری‌های مورد استفاده در ساعت‌های هوشمند تبدیل شود.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه