تکنولوژی رباتیک سخت افزار

جاروبرقی لیزری بدون کنترل از راه دور

جاروبرقی لیزری بدون کنترل از راه دور -دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

شاید بپرسید چرا باید چنین دستگاه هوشمندی به وجود آید ؟ در خانه های امروز به علت مشغله زیاد افراد یک جاروبرقی هوشمند حتما نیاز است. افراد وقت کمی برای تمیز کردن خانه به طور دقیق دارند. شما می توانید به محل کار خود بروید و اجازه دهید این جارو برقی به طور خودکار به تک تک طبقات خانه برود و خانه شما را به یک منطقه تمیز برای زندگی تبدیل کند.

Neato Botvac D85 جاروبرقی هوشمند که به روش جدید به تمیزکاری می پردازد.  این کار را با استفاده از لیزر و نقشه برداری دیجیتالی انجام می دهد. تمیز کاری خط به خط و منطقه به منطقه به خوبی انجام می شود. اینکه این جاروبرقی در درون خانه به صورت اتوماتیک می چرخد و به تمیزکاری می پردازد اگر بچه در خانه داشته باشید حتما به دردسر خواهید افتاد.

یکی از جالب ترین ویژگی های این دستگاه اتوماسیون پیشرفته آنست. این دستگاه هیچ کنترل از راه دوری ندارد. این دستگاه با بکار گیری از سنسورهای هوشمند موانع را تشخیص می دهد و حتی با پله ها نیز مشکلی ندارد.

طراحی جدید آن یک برس محکم دارد که با داشتن یک پوسته به دور آن تضمین می کند که گیر نخواهد کرد و به سادگی خاک ها در پشت خلا آن جمع آوری می شوند.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. در حال حاضر مدیریت تولید مقطع کارشناسی ارشد هستم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه