بلوتوث Bluetooth سخت افزار

لامپ‌های LED جدید با قابلیت بلوتوث و پخش موزیک

لامپ‌های LED جدید با قابلیت بلوتوث و پخش موزیک
نوشته شده توسط آزاده مختاری

برای بهره‌بری هرچه بهتر از فضای آپارتمان‌ها که هر روزه کوچک و کوچکتر می‌شوند و برای کاهش مشکلات نصب سیستم‌های صوتی در اتاق‌های مختلف سونی لامپ‌های LED با قطر ۴ سانتیمتر و دارای اسپیکر ۲ وات بی‌سیم را برای استفاده بهینه از این فضاهای کوچک ارائه کرده است.

در ادامه با دیجی اسپارک با لامپ‌های LED جدید با قابلیت بلوتوث و پخش موزیک همراه باشید.

 مشابه این محصول لامپ‌های تولیدی زیادی وجود دارند که می‌توان به محصولات شرکت Sylvania’s MusicLites اشاره کرد ولی تنها چیزی که این لامپ را با بقیه متفاوت می‌کند همانندی آن به لامپ‌های قدیمی است. این لامپ به اندازه‌ی لامپ‌های LED معمولی کوچک شده است و امکان نصب بر روی سر پیچ‌های معمولی لامپ‌های حبابی را دارد.

 این لامپ با استفاده از تکنولوژی بلوتوث، گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌های شخصی را قادر می‌سازد تا با کمک ارتباط بی‌سیم به این لامپ متصل شده و به پخش موسیقی بپردازند. همچنین با سیستم عامل‌های اندروید و ios سازگاری دارد.

 همچنین با ارتباط بلوتوث می‌توان به کنترل صدای موسیقی پرداخت. علاوه بر ارتباط بلوتوث این لامپ دارای یک کنترل از راه دور با تکنولوژی NFC است که می‌توان به کمک آن میزان صدا و شدت نور را کنترل نمود.

با وجود قرار داشتن بلندگو در مقابل LED های نورانی، سونی از تکنولوژی دستکش لنز نوری استفاده کرده است که نور را به صورت گسترده توزیع می‌کند که باعث کاهش سایه بلندگو می‌شود و مصرف توان آن در حالت روشنایی ۷وات ودر حالت بلوتوث ۲ وات است.

این لامپ دارای شدت نور ۳۶۰ لومنی می باشد و با قیمت حدودی ۱۹۹ دلار در ژاپن عرضه می‌شود. و هیچ صحبتی در مورد عرضه این محصول در سایر جاها وجود ندارد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه