بلوتوث Bluetooth سخت افزار

هدفون بلوتوث بی سیم Jaybird X2

نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مسافرت های طولانی در پیش رو دارید و دائما در مسیر هستید شاید یکی از چیزهایی که بتواند به شما در رفع کسالت و همچنین استفاده مفید از وقت کمک کند هدفون باشد. خوشبختانه امروز شاهد تولید هدفون های بیسیم هستند که توانسته اند استفاده از هدفون را خیلی راحت کند. ولی این هدفون های بلوتوث هم مشکل شارژ دارند. برای بررسی رفع این مشکل با دیجی اسپارک همراه باشید.

با توجه به این که هدفون های بی سیم با حذف کابل به راحتی قابل استفاده هستند ولی مشکل هدفون‌های بلوتوث بی سیم باتری و زمان شارژ آن ها است که پس از چند ساعت استفاده شارژ باتری این نوع دستگاه‌ها تمام می شوند و کاربر برای استفاده نیاز به شارژ این هدفون ها دارد. طراحی شده است.

هدفون بلوتوث بی سیم Jaybird X2 نوع جدیدی از هدفون ها هستند که دارای پیشرفت قابل توجهی نسبت به سایر هدفون ها می باشند و دارای عمر باتری حدود ۸ ساعت هستند. علاوه بر باتری کیفیت صدا نیز در این هدفون ها بهبود قابل توجهی داشته است. به این صورت که با حذف نویزهای روشن وتیره صدا کیفیت صدا را بهتر از نمونه های قبلی ارائه می کند. همچنین دستورات صوتی به راحتی قابل انجام و تغییر است. این هدفون‌ها مجهز به فوم حافظه‌ی Comply Sport هستند که در سه اندازه‌ی متفاوت طراحی شده است.

هدفون‌های Jaybird X2 همچنین مجهز به تکنولوژی SignalPlus هستند که برای مطابقت با رابط و تقویت صدا طراحی شده است. این هدفون ها دارای روکشی هستند که می تواند از آن ها در برابر عرق کردن جلوگیری کند و در باشگاه هم به استفاده از آن بپردازید.

Jaybird X2 در ۶ رنگ مختلف سفید قرمز سبز سیاه  آبی و نئون طراحی شده است و با قیمت ۱۷۹ دلار برای فروش در فروشگاه های مختلف قابل عرضه می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه