ثبت نام کاربران در دیجی اسپارک

سرویس اشتراکی دیجی اسپارک

دیجی اسپارک تعامل با حرفه‌ای‌ها در کدنویسی مدارهای الکترونیکی، پیشرفته در IoT سرویس اشتراکی باعث شده تا دیجی اسپارک یک پلتفرم با قیمت مناسب جهت آموزش الکترونیک، رباتیک و اینترنت اشیا باشد. نه تنها قدم به قدم آموزش می‌بینید بلکه امکان تبدیل شدن به یک متخصص تمام عیار برای اسپارکرها فراهم خواهد بود. 

اسپارکرها آماده به راهنمایی و رفع عیب پروژه شما هستند. برای زمان آن‌ها و زحماتشان، باید حق اشتراک پرداخت شود. همچنین برای حمایت از آموزش‌های منتشر شده و ادامه دار بودن آن‌ها، اشتراک را تهیه کنید. 

اطلاعات همه جا هست، ولی پاسخ‌ها در دیجی اسپارک است. با گشتی کوتاه در اینترنت می‌توانید آموزش‌های متنوعی در خصوص راه اندازی انواع پروژه‌ها را بیابید. ولی با این کار فقط زمان را به هدر می‌دهید، با تهیه اشتراک از دیجی اسپارک، علاوه بر آموزش، پشتیبانی هم دریافت کنید.

رسالت دیجی اسپارک آموزش به کاربرانش است. از اینرو اگر مشکلات کدنویسی در خصوص آموزش‌های سایت باشد، بله حتما پاسخ خواهیم داد.

با تهیه اشتراک فقط به پست‌ها و آموزش‎‌های تخصصی دسترسی خواهید داشت. به عبارت دیگر پست‎‌های عمومی و ساده نیازی به تهیه اشتراک ندارند.

روند پیگیری مشکلات بسیار ساده است. کافیست در بخش نظرات همان پروژه یا آموزش سوالتان را مطرح کنید. کارشناسان فنی در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به پاسخگویی خواهند کرد.

در تمامی صفحات سایت دیجی اسپارک، ستون سمت راست نقشه راه قرار دارند. کافیست روی یکی از موارد کلیک کنید، آموزش‌های مقدماتی و پروژه‌های کاربردی را مشاهده کرده و روند ثبت نام را دنبال کنید.

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با ما تماس بگیرید. ۰۲۱۸۶۰۸۶۹۸۲