حمایت از دیجی اسپارک

تولید محتوای ارزشمند کاری و پر زحمت است. برای تولید محتوای ناب تلاش بسیار زیادی توسط اعضای تیم دیجی اسپارک می‌شود. ما در دیجی اسپارک هر نوع محتوایی را منتشر نمی‌کنیم. دیجی اسپارک هدفمند بوجود آمده است. دستیابی به اهداف، آرزوی همه اعضای تیم دیجی اسپارک است. تلاش ما بر این است که دانش الکترونیک، رباتیک و اینترنت اشیاء را به منازل یک به یک علاقمندان ببریم. استفاده از دیجی اسپارک Digispark رایگان و ثبت نام برای عموم آزاد است. اکثر پست‌ها با رویکرد آموزشی تهیه و منتشر می‌شوند. یرای بعضی‌ها دسترسی به کتاب‌های تخصصی مشکل است. از طرفی دیگر کلاس‌های آموزشی نیز هزینه‌ی زیادی دارند و یا دراختیار کاربران نمی‌باشند. ازاین‌رو در دیجی اسپارک Digispark در دسترس بودن آموزش‌های تخصصی را با رویکرد «اینجا یعنی همه جا» یه صورت رایگان تولید و منتشر می‌کنیم.

وب سایت دیجی اسپارک در شهریور ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد و تا به امروز توانسته روزانه ۳ هزار بازدید یکتا را جذب کند. در این میان کاربران وفاداری هم داریم که همیشه با حمایتشان به رشد دیجی اسپارک کمک کرده‌اند. نکاتی که در ادامه ملاحظه می‌کنید برای کاربرانی است که نمی‌دانند چگونه می‌توانند به رشد و بهبود کیفیت خدمات دیجی اسپارک کمک کنند.

 

روش‌های حمایت از دیجی اسپارک

کاربران محترم دقت بفرمایید حمایت از دیجی اسپارک بسیار ساده است. ولی انجام این کارها برای ادامه کار دیجی اسپارک بسیار مهم است. با هرکدام از این روش‌ها به فعالیت ادامه دار دیجی اسپارک کمک خواهید کرد. در هیچ کدام هم نیاز به پرداخت هزینه نمی‌باشد.

۱- ثبت کامنت و ارایه نظرات خود با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

۲- مطالب دیجی اسپارک را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

۳- برای کالاهای دانشجو کیت، نقد و بررسی بنویسید.

۴- دیجی اسپارک را به دوستانتان معرفی کنید.

۵- خرید کالاها از لینک‌های معرفی شده در آموزش

۶- از پروژه‌های اجرا شده عکس و فیلم گرفته و با هشتگ‌های معرفی شده، منتشر کرده و بن خرید از دانشجو کیت دریافت کنید.

 

 

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱۸۱ دیدگاه