حساب کاربری اسپارکرها

بستن
*
*

 

با ثبت نام در دیجی اسپارک ، اسپارکر شوید و دانش خود را به اشتراک بگذارید. با کمک به جامعه کاربری فارسی زبان، مشکلات خود و دیگر کاربران را حل کنید. توانایی و تخصص‌تان را به دنیا نشان دهید. ما از شما حمایت می‌کنیم تا بیشترین بازخورد و بازدید را جذب کنید. پروژه عملی DIY انجام دهید و به درآمد رویایی برسید. وب سایت دیجی اسپارک بر اساس تولید ارزش‌ در جامعه وب فارسی بوجود آمده است. علاوه بر اینکه تلاش ما در دیجی اسپارک نوشتن مطالب به زبان فارسی و کمک به رشد توسعه وب فارسی است. در دیجی اسپارک DigiSpark یک قانون اصلی داریم؛ کلیه مطالب توسط هر شخصی که تهیه می‌شوند، به نام همان شخص باید منتشر شود. این یک فرصت ناب برای علاقمندان است. برای کسانی که می‌خواهند یا انتشار دانش و تجربه‌شان در جامعه کاربری فارسی زبان خلق ارزش کنند.

User-login-digispark

همکاری با دیجی اسپارک لازمه تخصص در زمینه‌های الکترونیک (هر شاخه ای) ، رباتیک (هر شاخه ای، از سخت افزار تا برنامه نویسی، از رباتیک هوایی تا زمینی و …) ، اینترنت اشیاء ، زبان‎‌های برنامه نویسی امبدد سیستم‌ها و پروژه‌های DIY دارد. شما هم فارغ از سن و سالتان می‌تواند از این فرصت استفاده و خودتان را به جامعه و دیگران اثبات کنید.

 

لازم نیست در زمینه تولید محتوا متخصص باشید، تیم تحریریه دیجی اسپارک در کنار شماست. کافیست شما یک فعالیت علمی را بتوانید اجرا کنید. سپس زیر نظر تیم تحریریه دیجی اسپارک مطلب شما به صورت حرفه‌ای نگارش و ویراستاری می‌شود. پس از آن در بستر دیجی اسپارک برای کلیه کاربران منتشر می‌شود. جهت اطلاع از شیوه تولید محتوا در دیجی اسپارک به آموزش تولید محتوا در دیجی اسپارک مراجعه کنید.