اسپارکرینار دوره آنلاین مخصوص کاربران خلاق

بدون شک شما قلب نوآوری هستید و خلاقینت در نوآوری بایستی در شما پرورش یابد. با توجه به اینکه علاقمند به این حوزه هستید و با بررسی سایت دیجی اسپارک آن را اثبات کرده اید، مهم ترین قدم بعدی آموزش می‌باشد. ما در طی تجربه‌ی چند ساله در تولید محتوا و آموزش به شما کمک می‌کنیم تا از طریق آموزش آنلاین و غیر حضوری آموزش‌های مورد نیاز را در سریع‌ترین روش با بازدهی سریع کسب نمایید. تا در این راه نقش مهمی در رشد علم و دانش این شاخه و خود باوری در خلاقیت خود داشته باشید.

 

شرکت در کلاس‌های آنلاین اسپارکرینار

  1. در سال ۹۸ همراه شما هستیم، کمک می‌کنیم تا پروژه‌های IOT را با توجه به ظرفیت خلاقیت خودتان راه اندازی و اجرا کنید. محصولات آموزشی بسازید و با آن راه حل‌هایی نوآورانه برای پرچالش‌ترین مشکلات بشری پیدا کنید.
  2. در این راه تنها نخواهید بود، پشتیبانان هر دوره آنلاین اسپارکرینار، مشکلات کدنویسی و اجرای پروژه را حل خواهند کرد.
  3. همراهی با دیگر کاربران فعال در این حوزه، چه خود را از انسان‌های خلاق بدانید یا ندانید، حضور در کلاس‌های آنلاین به شما امکان میدهد از ظرفیت نوآوری ذهنی که در همه وجود دارد، بیشتر استفاده کنید.
  4. با جدیدترین و بهترین روش‌های اجرای پروژه‌های IOT آشنا می‌شوید که در هیچ جای دیگری در دسترس نیست.

 

دوره اسپارکرینار

  1. اسپارکرینار چیست؟ اسپارکرینار برگرفته از وبینار یا همان دوره آموزشی آنلاین که توسط اسپارکرها تدریس می‌شود. در وبینار آنلاین، تنها کافیست پس از ثبت نام، در ساعت مشخص شده با سیستم (لپتاپ) آنلاین باشید.
  2. سرفصل‌های آموزش چگونه مشخص می‌شود؟ قبل از شروع هر وبینار آموزشی، سرفصل ها توسط اسپارکرها ارائه می‌شود.
  3. ثبت نام از طریق سایت دیجی اسپارک امکان پذیر است. از طریق سایت دانشجوکیت و شبکه‌های اجتماعی متعلق به سایت زمانبندی‌های جدید اعلام میگردد.

 

لینک ثبت نام در اسپارکرینار

 

 

 

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه