Digispark-sparkerinar04

اسپارکرینار دوره آنلاین مخصوص کاربران خلاق

بدون شک شما قلب نوآوری هستید و خلاقینت در نوآوری بایستی در شما پرورش یابد. با توجه به اینکه علاقمند به این حوزه هستید و با بررسی سایت دیجی اسپارک آن را اثبات کرده اید، مهم ترین قدم بعدی آموزش می‌باشد. ما در طی تجربه‌ی چند ساله در تولید محتوا و آموزش به شما کمک می‌کنیم تا از طریق آموزش آنلاین و غیر حضوری آموزش‌های مورد نیاز را در سریع‌ترین روش با بازدهی سریع کسب نمایید. تا در این راه نقش مهمی در رشد علم و دانش این شاخه و خود باوری در خلاقیت خود داشته باشید.

 

شرکت در کلاس‌های آنلاین اسپارکرینار

  • در سال ۹۸ همراه شما هستیم، کمک می‌کنیم تا پروژه‌های IOT را با توجه به ظرفیت خلاقیت خودتان راه اندازی و اجرا کنید. محصولات آموزشی بسازید و با آن راه حل‌هایی نوآورانه برای پرچالش‌ترین مشکلات بشری پیدا کنید.
  • در این راه تنها نخواهید بود، پشتیبانان هر دوره آنلاین اسپارکرینار، مشکلات کدنویسی و اجرای پروژه را حل خواهند کرد.
  • همراهی با دیگر کاربران فعال در این حوزه، چه خود را از انسان‌های خلاق بدانید یا ندانید، حضور در کلاس‌های آنلاین به شما امکان میدهد از ظرفیت نوآوری ذهنی که در همه وجود دارد، بیشتر استفاده کنید.
  • با جدیدترین و بهترین روش‌های اجرای پروژه‌های IOT آشنا می‌شوید که در هیچ جای دیگری در دسترس نیست.

 

 


دوره اسپارکرینار


  1. اسپارکرینار چیست؟ اسپارکرینار برگرفته از وبینار یا همان دوره آموزشی آنلاین که توسط اسپارکرها تدریس می‌شود. در وبینار آنلاین، تنها کافیست پس از ثبت نام، در ساعت مشخص شده با سیستم (لپتاپ) آنلاین باشید.
  2. سرفصل‌های آموزش چگونه مشخص می‌شود؟ قبل از شروع هر وبینار آموزشی، سرفصل ها توسط اسپارکرها ارائه می‌شود.
  3. ثبت نام از طریق سایت دیجی اسپارک امکان پذیر است. از طریق سایت دانشجوکیت و شبکه‌های اجتماعی متعلق به سایت زمانبندی‌های جدید اعلام میگردد.

 

لینک ثبت نام در اسپارکرینار

 


محل برگزاری اسپارکرینار


محل برگزاری دوره در منزل شما خواهد بود. به عبارتی هر جایی که هستید، کافیست در ساعت مشخص سر کلاس حاضر شوید. این حاضر شدن سرکلاس، کاملا مجازی و آنلاین می‌باشد. می‌توانید با موبایل، تبلت و یا لپ تاپ در کلاس‌ها شرکت کنید. همزمان جزوه‌ها را طبق ارایه مدرس پیش ببرید. در این حالت امکان پرسیدن سوال و تبادل نظر با دیگر همکلاسی‌ها و همچنین مدرس وجود دارد. بنابراین تفاوتی نمی‌کند در چه شهری و یا در چه وضعیتی هستید. کافیست از طریق اینترنت با موبایل یا تبلت و یا لپ تاپ وارد سایت شده و به صحبت‌های مدرس گوش کنید.

 

 


شرکت در اسپارکرینارها برای چه کسانی مناسب است؟

اینترنت اشیاء دارای یک بازار بسیار پرپتانسیل و نابی است. این موضوع از هیچ کسی دریغ نمی‌باشد. ابزارها و نرم افزارهای مختلفی در این راستا وجود دارند. در کشور ما موضوع اینترنت اشیاء IoT بسیار جدی گرفته شده و گرفته خواهد شد. یکی از پایه‌ای ترین ابزارهای اینترنت اشیا IoT علاوه برد درک روند کارایی سیستم و پروژه‌ها، بردهای امبدد می‌باشند. بعد از آن آشنایی با نوشتن برنامه برای برد آردوینو می‌باشد. بنابراین با دارا بودن دانش فنی، جایگاه خود را در این بازار پر رنگ و پر رونق کنید.

 

پیمانکاران هوشمند سازی: کلیه افراد و یا کسب و کارهایی که در این شاخه فعالیت می‌کنند، با شرکت در جلسات ماهیانه اسپارکرینار می‌توانند به صورت کامل به این عرصه ورود کرده و با بردهای امبدد فعالیت حرفه‌ای را آغاز کنند. ما فرصتی در اختیار شما قرار خواهیم داد که بتوانید دنیای وسیع امبدد سیستم‌ها را کامل و دقیق درک کنید.

 

علاقمندان به دانش روز دنیا: اگر فقط به این موضوع علاقمند هستید و ایده هم دارید. بازهم شرکت در اسپارکرینار باعث می‌شود که با علم روز و به صورت اصولی پیش بروید. ما هم میدانیم که دانش برنامه نویسی بسیار پیچیده و مهارت استفاده از آن بسیار پیچیده‌تر می‌باشد. ما هم به هنگام آموزش برنامه نویسی بسیار سختی کشیدیم و چالش داشتیم. ولی چه باید کرد علم روز به سمت استفاده از امبدد سیستم‌ها پیش می‌رود.

 

 


این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که برنامه نویس بوده‌اند و حاضر به آموختن روش‌های نوین نمی‌باشند.

افرادی که انگیزه کافی برای اجرای تکالیف و چالش‌های جدید ندارند.

افرادی که اصلا به حوزه امبدد سیستم‌ها علاقمند نمی‌باشند.

افرادی که تمایل به یادگیری آنلاین و از راه دور ندارند.

 

 

 

 

 

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۲۴ دیدگاه