تکنولوژی

جعبه های پیتزا با قابلیت تصویر برداری

جعبه های پیتزا با قابلیت تصویر برداری
نوشته شده توسط آزاده مختاری

پیتزا هات یکی از معروف ترین رستوران های زنجیره ای در دنیاست که علاوه بر کیفیت غذاها به نوآوری هایی دست می زند که سبب جلب مشتری بیشتری می گردد. این نوآوری ها مردم را جلب وجذب می کند.

به تازگی شعبه هنگ کنگ این رستوران دست به ابتکار جالبی زده است و برخی از پیتزاهای سفارشی خود را در داخل جعبه های پیتزا با قابلیت تصویر برداری ویژه به مشتریانش تحویل می دهد که قابلیت تبدیل شدن به پروژکتور پخش فیلم را دارند.

این جعبه ها توسط یک شرکت تبلیغاتی به نام Ogilvy Hong Kong طراحی شده اند و روی یکی از هشت بعد آن ها محلی برای ایجاد یک حفره در نظر گرفته شده که نگهدارنده پیتزا نقش لنز را برای آن ایفا خواهد کرد.

با قرار دادن لنز پلاستیکی در داخل حفره یاد شده همه چیز برای قرار گرفتن موبایل هوشمند شما در داخل جعبه آماده می شود و می توانید صفحه نمایشگر موبایل خود را روی نزدیک ترین دیوار بیاندازید.

این جعبه ها که Blockbuster خوانده می شوند در قالب چهار مدل وجود دارند و هر کدام حاوی یک کد QR برای دانلود فیلمی با مضمون و تم جداگانه هستند. برای استفاده از این جعبه ها به یک اتاق تاریک نیاز دارید که بتوانید فیلم ها وتصاویر رامشاهده کنید همچنین این تصاویر وفیلم ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه