تکنولوژی سخت افزار

دستبند هوشمند Misfit Shine با قابلیت نظارت برخواب

دستبند هوشمند Misfit Shine با قابلیت نظارت برخواب
نوشته شده توسط آزاده مختاری

احتمالا تا به الان دستگاه های ردیاب  وکنترل هوشمند بسیاری را شناخته‌اید که به تناسب اندام وپیگری سلامتی کمک می‌کنند. امروز در دیجی اسپارک قصد داریم به معرفی دستبند هوشمند Misfit Shine با قابلیتنظارت برخواب است بپردازیم.

در ادامه برای معرفی بیشتر موضوع با دیجی اسپارک همراه باشید.

با توجه به این که سری اول این مجموعه قبلا معرفی شده بود امروز به معرفی سری دوم از این دستبندها با قابلیت کنترل از راه دور و تنظیمات خاص می‌پردازیم.

این دستگاه به همراه بند خاص خود دارای طراحی شیک وزیبا می‌باشد و می‌تواند به اتصال روی لباس یا گردنبند مورد استفاده قرار گیرد. در این دستگاه از حلقه‌های نورانی استفاده شده است که دارای ۱۲ رنگ است و تا ۱۶ میلیون رنگ را نمایش دهد. به سبب استفاده از این نورهای رنگی می‌توان هشدارهای تماس و پیام متنی را متوجه شد.

از مشخصات سخت افزاری این دستگاه می‌توان به مغناطیس سنج جدید سه محور برای تکمیل عملکرد شتاب سنج سه محور این دستگاه جهت ردیابی بهتر بر روی فعالیت و خواب کاربر است. همچنین این گوشی مجهز به بلوتوث و برنامه همگام با گوشی‌های هوشمند است که تذکرات لازم را برای مشتری بر روی گوشی هوشمند ارسال می‌کند.

به دلیل ردیاب‌های سلامتی فراوان در بازار و اسمارت‌واچ‌های با قابلیت مشابه، Shine 2 برای رقابت بهتر دارای تابع جدید تبدیل به یک ریموت کنترل برای راحتی کاربر است. همچنین با استفاده از نرم‌افزار Misfit Link، این تکنولوژی می‌تواند برای روشن کردن لامپ، کنترل موسیقی یا نمایش‌ها، و حتی گرفتن سلفی با دو بار ضربه بر روی Shine 2 مورد استفاده می‌کنند.

این دستگاه با ۸ میلی‌متر ضخامت تا عمق ۵۰ متری ضدآب است و باتری سلولی آن می‌تواند تا شش ماه قابل استفاده قرار گیرد و همچنین این دستبند در رنگ‌های قرمزطلایی و مشکی دودی است و دارای قیمت ۹۹٫۹۹ دلار وبه صورت آنلاین قابل خرید است.

 

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه