تکنولوژی سخت افزار

دوچرخه Gi FlyBike با قابلیت تاشدن و شارژ گوشی هوشمند

دوچرخه Gi FlyBike با قابلیت تاشدن و شارژ گوشی هوشمند
نوشته شده توسط آزاده مختاری

امروزه تولید دوچرخه‌هایی با قابلیت‌های مختلف روبه افزایش است. افراد بسیاری با ارائه طرح‌هایی خاص و منحصر به فرد به تولید و طراحی دوچرخه پرداخته‌اند. یکی از مشکلات بزرگ دوچرخه‌ها قابلیت جمع شدن آن است. ممکن است شما از علاقمندان به دوچرخه سواری باشید ولی هنگام سفر به علت بزرگ بودن دوچرخه نتوانید آن را با خود حمل کنید. امروز در دیجی اسپارک به معرفی دوچرخه Gi FlyBike با قابلیت تاشدن و شارژ گوشی هوشمند می‌پردازیم.

Gi FlyBike  از لحاظ ظاهری شبیه دوچرخه‌های معمولی است ولی دارای خاصیت تاشدن است و به راحتی می‌توان آن را جمع کرد و در هر مکانی با خود حمل کرد. در این دوچرخه به جای استفاده از زنجیر چرخ Gi FlyBike از تسمه چرخ استفاده می‌کند که توسط آن قدرت لازم برای حرکت دوچرخه تامین می‌شود. و لاستیک‌های آن از جنس لاستیک‌های سوراخ نشدنی است که مشکل پنچری را حل می‌کند.

 همچنین این دوچرخه قابلیتی به نام کمک پرواز الکترونیک دارد که زمانی دوچرخه سوار آن را فعال کند موتور الکتریکی این دوچرخه فعال می‌شود و می‌تواند با یک بار شارژ ۴۰ مایل را با سرعت تقریبا ۱۵ مایل بر ساعت طی کند.

همچنین با اتصال این دوچرخه با گوشی‌های هوشمند و توسط نرم افزار خاص می‌توان به قفل هوشمند دوچرخه پرداخت. به صورتی که زمانی که دوچرخه سوار ۱۰ فوت از دوچرخه فاصله بگیرد به طور اتوماتیک قفل خواهد شد و علاوه بر آن می‌توان به سیستم GPS و چراغ های هوشمند LEDدسترسی و کنترل داشته باشید.

این دوچرخه دارای قابلیت شارژ گوشی‌های هوشمند نیز می‌باشد به این صورت که با پورت USB‌ای که در دسته‌های این دوچرخه قرار داده شده است به کاربر اجازه می‌دهد تا گوشی‌های هوشمند خود را از طریق برقی که بوسیله پدال زدن شما تولید شده است شارژ کند.

Gi FlyBike از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و ۳۷ پوند وزن دارد و زمانی که آن را از وسط تا کنید به راحتی قابل حمل است.

با توجه به زمان کم تولید این دوچرخه با استقبال عمده مشتریان روبرو شد و در عرض چند روز تعداد زیادی از این دوچرخه با قیمت ۱۹۹۰ دلار به فروش رسید.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه