تکنولوژی سخت افزار

سنسورDensity برای اعلام ازدحام مکان مورد نظر شما

نوشته شده توسط آزاده مختاری

برای بسیاری از افراد بودن در یک کافی شاپ شلوغ و یا تمرین در یک باشگاه پر از جمعیت ناخوشایند است. سنسورDensity برای اعلام ازدحام مکان مورد نظر شما طراحی شده است که می تواند شما را از شلوغ بودن و یا خلوتی مقصد مورد نظرتان مطلع کند.

Density یک حسگر بسیار کوچکی است که می توان از آن در اداره، خانه، رستوران و یا هر مکان دیگری استفاده کرد. این سنسور توسط امواج مادون قرمزحرکت های مختلف را شناسایی و تراکم را گزارش می دهد .

از قابلیت این حسگر می توان به هماهنگ شدن آن با برنامه اختصاصی اشاره کرد که کاربرد این سنسور را بیش از پیش نشان می دهد.

زمانی که این سنسور در رستوران، باشگاه و یا هر مکان دیگری نصب شود، کاربر می تواند با توجه به داده های دریافتی در برنامه خود از میزان شلوغی و یا خلوتی مقصد خود مطلع شود.

همچنین حسگر Density برای صاحبان رستوران ها، کافی شاپ ها نیز مفید می باشد. با نصب این سنسور این افراد می توانند از زمان خلوت بودن آن مطلع شده و هشدارهایی را بر این اساس برای مشتریان منتظر در صف ارسال کنند.

همچنین از این سنسور می توان برای اهداف تبلیغاتی استفاده کرد مثلا وقتی که کسب وکار هنوز ار رونق کافی برخوردار نشده است می توانید با نصب این سنسورها و استفاده از موقعیت شلوغ مکان های دیگر با ارائه تخفیف های ویژه خود را به بازار معرفی کنند.

به هر حال، استفاده از این فناوری ارزان قیمت می باشد پس انتخاب با شماست که با بهره گیری از این سنسور از مقصد پرجمعیت خود مطلع شده و از آن دوری کنید و یا این که بر اساس حدس و گمان عمل کرده و در نهایت نیز ساعت ها در صف های طولانی منتظر نوبت خود بمانید.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه