رباتیک سخت افزار

چاقوی هوشمند Galaxy Blade edge سامسونگ

چاقوی هوشمند Galaxy Blade edge سامسونگ
نوشته شده توسط آزاده مختاری

امروزه شنیدن کلمه هوشمند در کنار نام هروسیله ای از کوچکترین جز خانه تا بزرگترین جز چیز جدیدی نیست و قابلیت‌های منحصربه فردی را از آن وسیله می‌توانیم مشاهده کنیم. از ساعت‌های هوشمند که قابلیت تشخیص و ردیابی سلامتی دارند تا وسایل زندگی هوشمند که در عدم حضور نیز کنترل خانه را انجام می‌دهند و زندگی را برای افراد راحت تر کرده است. تولید کنندگان مختلف برای بدست آورد این بازار سعی در ارائه تکنولوژی‌هایی خاص دارند تا بتوانند سهمی در هوشمند‌سازی ایفا کرده باشند.سامسونگ با معرفی چاقوی هوشمند Galaxy Blade edge بار دیگر نام خود را بلند آوازه کرد.

در دادامه با دیجی اسپارک با معرفی چاقوی هوشمند Galaxy Blade edge سامسونگ همراه ما باشید.
این دستگاه جدید اولین چاقوی هوشمند است. این چاقوی هوشمند از مشخصات فنی و سخت‌افزاری Galaxy S6 بهره می‌برد و اندروید را با رابط TouchWiz اجرا می‌کند و تنها تفاوت، وجود لبه‌ی بسیار تیز برای بریدن در گوشه‌ی نمایشگر است.

سامسونگ می‌گوید که این گوشی-چاقو، بدنه‌ای از جنس سرامیک دارد که با الماس تراش خورده و ضمن برخورداری از تیغه‌ی بسیار تیز، از فولاد ضد زنگ محکم‌تر و در عین حال از پلاستیک سبک‌تر است. علاوه بر این، امکان خرد کردن، بریدن و قطعه‌قطعه کردن با سرعت ۵۰ درصد سریع‌تر از قبل هم فراهم شده و سنسورها و الگوریتم‌های خاصی، نحوه‌ی در دست گیری، سطح مهارت و قدرت دست شما را برای ایجاد بهترین تعادل ممکن مورد تحلیل قرار می‌دهند. این لبه چاقو از جنس نسوز وضدآب است.

این چاقو دارای تکنولوژی Knox Security و تشخیص انگشت می‌باشد که سبب می‌شود که هنگام کاربا این چاقو از انگشتان شما حفاظت شود و از بریدگی آن جلوگیری می‌کند. این چاقو می‌تواند وجود میکروب‌ها را تشخیص وآن‌ها راشناسایی کند. همچنین این جاقو مجهز به یک قلم به عنوان دماسنج برای برررسی پخت است. وجود نرم‌افزارهای ویژه و قابلیت‌های خاص یک چاقوی هوشمند و نیز وجود چند انتخاب مختلف برای جنس دسته‌ی این چاقو را نیز به این مجموعه اضافه کنید. دسته‌های موجود بنا به انتخاب شما می‌توانند از جنس سرامیک، استیل، چوب زیتون یا آج فیل باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه