تکنولوژی سخت افزار

Time Round سبک‌ترین و نازک‌ترین ساعت هوشمند دنیا

Time Round سبک‌ترین و نازک‌ترین ساعت هوشمند دنیا
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر از علاقمندان به ساعت‌های هوشمند و تکنولوژی‌های هوشمند باشید با ساعت‌های هوشمند مختلف آشنایی دارید. شرکت‌های مختلفی با تولید و طراحی ساعت‌های هوشمند در هوشمند سازی ساعت‌ها گام برداشتند. اما یکی از مشکلاتی که این ساعت‌ها با آن مواجه هستند اندازه و شکل نامتعارف و غیر معمولی ات. بعضی از این ساعت‌ها خیلی بزرگ وبعضی خیلی کلفت هستند بنابراین ممکن است مشتری خیلی به سمت آن نرود. بنابراین امروز در دیجی اسپارک به معرفی Time Round سبک‌ترین و نازک‌ترین ساعت هوشمند دنیا می‌پردازیم.

این ساعت هوشمند دارای صفحه نمایشگر دایره‌ای و رنگی با فناوری e-paperاست که نمایشگر e-paper‌این ساعت از فناوری نمایشگر انعکاسی بهره می‌برد که به کمک منابع نور خارجی مثل خورشید یا چراغ مطالعه می‌توان نمایشگر روشن‌تری هم داشت.

این نمایشگرها دارای ضخامت ۷/۵ میلیمتری و وزن ۲۸ گرمی است. این ساعت در دو سایز ارائه شده است و از این نظر به ساعت اپل شباهت دارد ولی با این تفاوت که در اندازه نمایشگرها هیچ تفاوتی وجود ندارد و تنها اندازه بندها متفاوت شده است. که یکی دارای بند ۲۰ میلیمتری و دیگری دارای بند ۱۴ میلیمتری است. همچنین بدنه این ساعت‌ها از جنس فلز می‌باشد.

این ساعت به سیستم عامل مخصوص شرکت پبل مجهز شده است و با گوشی‌های هوشمند آیفون و اندروید سازگار است. در این ساعت می‌توان اعلاناتی برای مواردی مانند پیغام‌ها و تماس‌ها و البته اعلانات نرم‌افزارها دریافت کرد. همچنین در این ساعت از نرم افزارهای ESPN، Weathe Channel استفاده شده است. در حالی که شرکت سازنده نرم‌افزارهای زیادی را برای آن تدارک دیده بود.

این ساعت‌های هوشمند دارای باتری با زمان شارژ دو روز هستند که مدل‌های قبلی شارژ را تا یک هفته ارائه می‌داد و این به نازک‌تر شدن ساعت برمی‌گردد. ولی شرکت سازنده مدعی است که در این مدل از فناوری شارژ سریع استفاده شده است که به کمک آن تنها با ۱۵ دقیقه شارژ ساعت می‌توان به مدت یک روز از آن استفاده کرد.

اریک میجیکوفسکی- مدیر عامل شرکت Pebble در باره این ساعت هوشمند گفت:

ساعت Time Round‌ از امروز به قیمت ۲۵۰ دلار برای پیش خرید در دسترس است که سبک‌ترین و نازک‌ترین ساعت هوشمند بازار است و از نظر وزن و ابعاد شبیه ساعت‌های عادی بازار است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه