تکنولوژی سخت افزار

water5جوراب مقاوم دربرابر آب

water5جوراب مقاوم دربرابر آب
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هنگام راه رفتن طولانی پاهایتان عرق می کند و هنگام راه رفتن با جوراب احساس بدی دارید ممکن است تصمیم بگیرید جوراب نپوشید یا به فکر چوشیدن جوراب هایی از جنس دیگر باسید که کمتر اذیت شوید. مسلما عرق پا وخیس بودن جوراب یکی ازناراحت کننده ترین چیزهایی است که با آن مواجه می‌شویم. راه رفتن دراین حالت‌ها می‌تواند منجربه تاول و قارچ میان انگشتان شود. بخصوص وقتی که می‌خواهیم زمانی طولانی  راه برویم. بنابراین اگر از آب در جوراب خود می ترسید با استفاده ازا جوراب water5 که اولین جوراب ورزشی مقاوم به آب است می توانید مشکل را حل کنید.

 در دیجی اسپارک به معرفی water5جوراب مقاوم دربرابر آب می پردازیم.

Jaspreet Singh این ایده را مطرح کرد. الیاف این جوراب با RainArmor مخلوط شده وبایک فرمول آب گریز اختصاصی تولیدشده است. این جوراب ضد آب نیست و مانند جوراب‌های باقت قدیمی ولی با یک ساختار متفاوت وقابل شستشو است. جوراب‌های ضدآب زیادی وجود دارند ولی مثل این است که شما یک بوت پوشیده باشید ودرآن احساس راحتی نکنید. از ویژگی بارز این جوراب ها استفاده ازکتون ونایلون در بافت آن است که به کشش وراحتی ان کمک می کند. برای بافت جوراب ابتدا الیاف پنبه به نخ وسپس نخ ها به جوراب تبدیل می شوند.با توجه به ضدآب نبودن این جوراب باعث خشک شدن درهمان لحظه واحساس راحتی می شود .

water5جوراب مقاوم دربرابر آب

water5جوراب مقاوم دربرابر آب| دیجی اسپارک

نام این جوراب از Detroit و Punjabگرفته شده است. Detroit به معنای مرکزیت ۵دریاچه بزرگ است وPunjab به معنی زمین از ۵آب است.که Jaspreet Singh با سرمایه گذاری درDetroitو کمک به اقتصادددرPunjab واحیای جوامع در هردو مکان این نام را انتخاب کرد.

رشد باکتری در محیط‌های مرطوب بیشتراست و این جوراب‌ها رطوبت را درحدود نصف زمان جوراب‌های قبلی نگه می دارد بنابراین احتمال بوی کمترو رشد ضعیف‌تر باکتری در مقایسه با جوراب‌های قبلی وجود دارد. این جوراب‌ها دارای قیمت مناسب ومی‌تواند با جوراب‌های ضداب موجود رقابت کند.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه