نرم افزار

ایجاد دکمه در فتوشاپ و میوز

نوشته شده توسط محمدی

سلام

اگه شما هم از اون دسته از کاربرانی هستید که ظاهر سایت خیلی براتون مهمه و یا جز کاربرانی هستید که اول با دنیای گرافیک آشنایی پیدا کردید و بعد از اون علاقه مند شدید که
یک سری هم به دنیای طراحی گرافیک بزنید و به تبع طراحی سایت برای شما از اهمیت بالایی برخورداره پس تا انتهای این آموزش همراه دیجی اسپارک باشید تا با یکی دیگه از
محصولات قدرتمند و خلاقانه ی شرکت ادوبی آشنا بشید. بله این نرم افزار چیزی نیست جز نرم افزار قدرتمند ادوبی میوز که ساخته شده تا طراحان گرافیک رو با دنیای طراحی وب آشنا کنه.

رابط کاربری این نرم افزار همانند دیگر نرم افزار های شرکت ادوبی بسیار ساده ست و شما برای طراحی وبسایت شخصی خودتون نیازی به دونستن زبان برنامه نویسی ندارید.
خب مثل اینکه همه چی دست به دست هم داده تا شما علاقه مندان این بخش رو به این دنیا بکشونه و به شما اجازه بده که خودتون رو در زمینه ی طراحی وبسایت آزمایش کنید.

همونطوری که میدونید نرم افزار های شرکت ادوبی سری سی سی یا (crative cloud)  میتونه بین همدیگه ارتباط برقرار کنه و به شما اجازه میده تا فایل مورد نظرتون رو از یک نرم افزار وارد نرم افزار دیگه ای بکنید و این برای شما میتونه نهایت سادگی باشه. نرم افزار میوز میتونه بین نرم افزار های فتوشاپ و ایلاستریتور و اج انیمیت ارتباط برقرار کنه به این ترتیب شما به راحتی هرچه تمام تر و سرعت هرچه بیشتر میتونید از نتیجه ی کارتون لذت ببرید.

در این آموزش برای شما بارگذاری یک دکمه در نرم افزار ادوبی میوز رو تدارک دیدم که خود این دکمه در محیط نرم افزاری فتوشاپ طراحی میشه.

البته نرم افزار ادوبی میوز خودش قادر به ساخت و طراحی دکمه هست اما از اونجایی که آپشن های زیادی رو برای طراحی در نظر نگرفته شما میتونید توی این مورد خاص نرم افزار میوز رو نادیده بگیرید و به سراغ نرم افزار فتوشاپ برید و کارتون رو اونجا به پیش ببرید و نهایتن دکمه ی ساخته شده رو در نرم افزار میوز وارد کنید.

در همین وبسایت منتظر بقیه ی آموزش های نرم افزار ادوبی میوز باشید.

درباره نویسنده

محمدی

دانشجوی رشته متولورژی و علاقه مند به علم و تکنولوژی

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه