تکنولوژی

با قلم دیجیتال جهان را کاغذ خود کنیم

با قلم دیجیتال جهان را کاغذ خود کنیم-دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

 قلمی که جادویی و شگفت انگیز است و خود را از بند کاغذ رها و دنیا را کاغذ خود کرده است. این قلم از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند شما متصل است و یادداشت های شما را به گوشی همراهتان منتقل می کند. با قلم های معمولی شما محدود هستید که حتما از کاغذ استفاده کنید اما با قلم دیجیتال بر روی هر سطحی می توانید یادداشت کنید. اجازه بدهید بیشتر توضیح دهم:

 خانم خانه وارد آشپزخانه می شود و تصمیم می گیرد سراغ یخچال رفته تا لیستی از مواد مورد نیاز  که باید برای خرید تهیه کند را آماده کند. معمولا در این لحظه باید قلم و کاغذ در دست داشت. قرار شد با قلم دیجیتال از کاغذ خداحافظی کنیم با این قلم می توانید بر روی هر سطحی مثلا درب یخچال یادداشت کنید و نوشته های شما در گوشی همراهتان ذخیره شود.
کارمندان در محل کار می توانند بر روی هر سطحی مثلا روی میز کارشان طراحی کنند و طرح موردنظرشان ذخیره می شود. هنگامی که مشغول رانندگی هستید و با سرعت بالا در یک بزرگراه در حال حرکت هستید و در همین لحظه باید پیامکی را پاسخ دهید ، با این قلم می توانید بر روی فرمان اتومبیل یادداشت کنید و پیام شما ارسال شود.

البته کاربرد های متنوع و جالب دیگری نیز برای این وسیله ی شگفت انگیز وجود دارد که شاید در حوصله ی این مطلب نگنجد و ما تنها به گوشه ایی از قابلیت های آن اشاره کردیم.

قلم دیجیتال دارای یک صفحه ی نمایشگر کوچک است که شامل گزینه هایی مانند گزینه ی ارسال پیام سریع ، بلوتوث هدست ، قلم گرافیکی و …. می باشد که این وسیله را به گجتی همه فن حریف ، با امکانات کاربری ساده و دوست داشتنی تبدیل کرده است.

فرمانروای دیجیتال هر روز در حال کشور گشایی است و مرزهای محدودیت فیزیکی را پشت سر می گذارد و قدرت خود را به رخ می کشد. با حضور قلم دیجیتال و کنار رفتن کاغذ می توان به این آرزو رسید : ” جهان را کاغذ خود کنیم”

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه