تکنولوژی سخت افزار

بلندگوی بی سیم معلق در هوای Vortex

بلندگوی بی سیم معلق در هوای Vortex
نوشته شده توسط آزاده مختاری

دنیای امروز دنیای تکنولوژی است و روزبه روز بر قابلیت‌های ان افزوده می‌شود بنابراین تمام وسایل اطراف ما هوشمند هستند. دنیی کامپیوتر نیز از این زمینه عقب نشینی نکرده است. امروزه شاهد تولید کوچکترین کامپیوتر دنیا و همچنین انواع سخت افزارهای مختلف هستیم. اسپیکرها یکی از پر طرفدارترین ابزارهای کامپیوتری هستند که با تنوع مختلف مشتریان خاص خود را دارند. اسپیکرهای مختلفی طراحی و تولید شده است وامروز در دیجی اسپارک به معرفی بلندگوی بی سیم معلق در هوای Vortexمی‌پردازیم.

این اسپیکر با ظاهر زیبای خود یک بلندگوی بی‌سیم است که این بلندگوی بی‌سیم Vortex از بلوتوث ۴.۱ و NFC  استفاده می‌کند و به صورت معلق در هوا وجود دارد. این بلندگو از یک پایه آهنربایی ساخته شده است که می‌تواند به شارژ گوشی های هوشمند و تبلت‌ها بپردازد. همچنین بوسیله این پایه آهنربایی می‌تواند بلندگوها را که در یک محفظه کره مانند قرار گرفته‌اند روی هوا معلق نگه دارد. و انرژی آهنربا باعث شده که این کره در فاصله‌ای کم، بالای پایه آن قرار بگیرد.

ازمشخصات سخت افزاری این دستگاه می‌توان به اندازه۸۵  × ۸۵  میلمیتری و اندازه ۹۲۹ گرمی اشاره کرد. و دارای دو رنگ قرمز و مشکی می‌باشد. این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان آن را با جدا کردن پایه از کره به راحتی ان را در کیف حمل کنید.

این اسپیکر به یک باتری ۱۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز شده است که می‌تواند ۸ ساعت موسیقی پخش کند. بلندگوی Vortex از NFC بهره می‌برد و می‌توان آن را با دستگاه‌های مختلف تطبیق داد. همچنین در قسمت پایه آهنربایی این محصول پورت‌های USB و micro-USB قرار گرفته‌اند. همچنین این بلندگو دارای حداکثر توان ۵ وات است و تا ۱۰ متر می‌تواند به صورت بی سیم قابل استفاده باشد.

استفاده از بلوتوث ۴.۱ در این محصول باعث شده صدای بسیار خوبی از آن خارج شود و همچنین ارتباط برقرار شده میان این بلندگو و دستگاه‌های دیگر هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پایه آهنربایی Vortex دارای پورت USB است که کاربر می‌تواند با متصل کردن موبایل یا تبلت خودش آن‌ها را شارژ کند. البته باید به این موضوع توجه داشت که در صورت شارژ کردن دستگاه‌های دیگر به وسیله این بلندگو، به مقدار کمتری می‌توانید با آن موسیقی گوش کنید.

بلندگوی Vortex با قیمت ۱۱۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه