سخت افزار

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت1
نوشته شده توسط آزاده مختاری

امنیت درمحیط داخلی موضوعی است که باعث نگرانی هنگام ترک محیط می شود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نگران امنیت خانه یا دفترکارتان هستید یا سابقه بدشانسی سرقت دارید می توانید با نصب دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت برنامه ریزی کنید.

برای آشنایی بیشتر با دیجی اسپارک همراه باشید.

 HomeMonitor HD ساخته شرکت بریتانیایی با قابلیت نصب سریع در محیط های کوچک وبزرگ و دوربین امنیتی  wi-fi است که در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه بدون نیاز به تخصص نصب وراه اندازی می شود.

 جعبه دوربین دارای یک مانیتور٬HomeMonitor HDمنبع تغذیه ٬پایه مانیتوربرای اتصال مانیتور روی دیوار یا در حالت ایستاده٬کابل اترنت M1وپیچ های مختلف برای نصب روی مکان مورد نظر است.

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت1

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت| دیجی اسپارک

 مشخصات

 ·         دوربین رنگ با کیفیت بالا ۱ مگاپیکسل ولنز ۱/۴ “CMOS

 ·         رکورد در کیفیت ۷۲۰p

 ·         ۳۰ LED های مادون قرمز نامرئی

 ·         میکروفون صوتی

 ·         فشرده سازی H.264

 ·        Wi-Fi 802.11b/g/n ، اترنت

 ·         ابعاد ۸۵ X 85 X 30mm / 3.3 X 3.3 X 1.2in

 ·         وزن ۱۵۰g / 5.3oz

 ·         برق ۱۲V، ۱۰۰-۲۴۰V AC، ۳٫۷۵W

 بعد از آماده شدن تجهیزات نصب ٬ابتدا روتر را با کابل اترنت به دوربین متصل کنید سپس وارد سایت HomeMonitor شده وبه صورت آنلاین حساب کاربری ایجادکنید.

 تنظیمات دوربین HomeMonitor به صورت آنلاین است .زمانی که وارد حساب کاربری خود می شوید یک شماره سریال از شما می خواهدکه پشت دوربین درج شده است .پس ازتشخیص دستگاه ارتباط  با روتر ارتباط برقرار می شود.پس از برقرای اتصال به مکانی نیاز دارید که دستگاه را درآن محل نصب کنید .بهترین مکان برای قرار دادن دستگاه در محل های پر رفت وآمد و وپر جنب وجوش و درب های خانه است.

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت1

دوربین HomeMonitor HD برای تامین امنیت| دیجی اسپارک

 تنظیمات اصلی دوربین در سایت داخلی آن قرار کرفته است و با مراجعه به آن قسمت می توانید تنظیمات را تغییر دهید . می توانید با تنظیم مناطق ضبط حرکت به تنظیم مناطق جداگانه بپردازید و یا زمان حرکت سنسور ها رافعال یا غیرفعال کنید.یا باتنظیم نورکیفیت نور در هنگام فیلم برداری در شب راتنظیم کنید.این دستگاه برنامه ضبط شده را تاهفت روز درحافظه خود نگه می داردوبعد از هفت روز جهت صرفه جویی در فضای حافظه آن را پاک می کند.اگر شمانیاز به زمان بیشتری دارید می توانید در تنظیمات اصلی با پرداخت هزینه ای اضافه تر تا ۳۰روز آن راتنظیم کنید.این دستگاه فقط در زمان های تنظیم شده از ازپهنای باند استفاده می کندو در زمان های غیرفعال پهنای باند مورد استفاده آن آزاد است.

 یکی از بزرگترین مزیت های این دستگاه اعلام اتفاقات ضبط شده توسط ایمیل به صاحب خانه است.برای بررسی دستگاه فقط به مانیتور نیاز نیست وبا نصب برنامه ضبط ویدئوIive روی گوشی های اپل و اندروید می توانید فیلم های گرفته شده رامشاهده کنید.

 نتیجه گیری

 دوربین دارای طراحی زیبا وکوچک است.هنگام ضبط تصاویر به خوبی واضح است ومی تواند آن را با برنامه ضبط ویدئو liveاجرا کنید. بعد از ضبط  حرکت یا جنبشی با استفاده ازایمیل موضوع را اعلام می کندو با مانیتور یا گوشی های هوشمند ویدئو ضبط شده را مشاهده کرد.مدت زمان ضبط برای آن هفت روز در نظرگرفته شده است که قابل گسترش است.

 دوربین HomeMonitor توجه به اینکه به راحتی قابل شکستن ونابودکردن نیست بهترین گزینه برای تامین امنیت است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه