سخت افزار ماژول دوربین مدارهای الکترونیک

دوربین Polaroid Snap با قابلیت پرینت فوری عکس

دوربین Polaroid Snap با قابلیت پرینت فوری عکس
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر نگاهی به تکنولوزی دوربین ها داشته باشیم به این موضوع پی می بریم که تکنولوزی های متفاوت عرضه شده قادر است کیفیت عکاسی را تغییر دهد ولی هیچکدام از این دوربین ها به قابلیت چاپ فوری عکس مجهز نبوده اند. در نمایشگاه IFA که به معرفی جدیدترین تبلت ها و گوشی های هوشمند پرداخت دوربین های جدیدی هم وجود داشت که یکی از جدیدترین این دوربین ها Polaroid Snap است. که این دوربین دیجیتال کوچک ازتکنولوژی Zero Ink که پرینت های کوچک و فوری و بدون استفاده از جوهر ارائه می دهد استفاده می کند.

با دیجی اسپارک در ادامه مطلب با دوربین Polaroid Snap با قابلیت پرینت فوری عکس همراه ما باشد.

دوربین Polaroid Snap دارای طراحی ساده مثل دوربین های Cube است ولی حجم و ظاهر آن نسبت به دورین های معمولی بزرگتراست. لنز این دوربین در قسمت جلو و در مرکز و اسلات پرینتر آن در بغل دوربین واقع شده است و یک منظره یاب پاپ آپ در مرکز عکس ها وجود دارد.

از جمله پورت های قرار گرفته در این دوربین می توان به پورت اسلات کارت MICRO SD (که کارت های تا ۳۲ گیگا بایت پشتیبانی می شوند) و یک پورت micro USB  اشاره کنیم. این دوربین در رنگ های قرمز، مشکی، آبی و سفید ساخته شده است. در ایندوربین صفحه نمایش LCD برای دیدن تصاویر وجود ندارد.

دوربین Polaroid Snap با قابلیت پرینت فوری عکس

دوربین Polaroid Snap با قابلیت پرینت فوری عکس| دیجی اسپارک

اندازه عکس های پرینت شده توسط این دوربین ۲ در ۳ اینچ می باشد و کاغذی که برای پرینت استفاده می شود در جایی که قطعات LCD در دوربین های دیگر استفاده می شوند ذخیره می شوند. این کاغذ، کریستال های رنگی تحت یک پوشش محافظ را به نمایش می گذارد که با حرارت فعال می شوند و یکی از مزایای استفاده از این کاغذ این است که پرینت های بدون لک و خال ارائه می دهد.

در این دوربین ها می توان با ذخیره تصویر روی micro USB به عکاسی ادامه داد ودر مواقع لزوم عکس ها را به کامپیوتر یا لپ تاپ منتقل مرد. این دوربین دارای قابلیت چاپ تصاویر با متدهای مختلفی می باشد که علاوه بر عکس های معمولی و فول رنگ می توانید عکس های سیاه و سفید و Polaroid Vintage و .. هم داشته باشید.

قیمت مشخص شده برای این دوربین ۹۹ دلار می باشد که در استرالیا و آمریکا در حال حاضر در دسترس می باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه