تکنولوژی سخت افزار

ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ : نوآوری برای استفاده دقیق

ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ : نوآوری برای استفاده دقیق - دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

گوشی های جدید سامسونگ بسیار هوشمندانه ساخته می شود و سامسونگ دایم در حال رونمایی از کارهای جدید و نوآورانه خود می باشند. در حال حاضر جدیدترین ساعت هوشمند متفکرانه طراحی و ساخته شده است که نام آن Gear S2 می باشد و بهترین دیده بان لباس اندروید می باشد. یکی از ویژگی های مهم و فوق العاده آن استفاده آسان از آن است .

با دیجی اسپارک همراه باشید تا بیشتر با این ساعت آشنا شوید

طراحی این ساعت بسیار هوشمندانه است و بسیاری توجه ها را به خود جلب کرده است. صفحه نمایش کاملا گرد که به صورت ۳۶۰ درجه می باشد و یکی از ویژگی های زیبایی شناسی های آن همین است . مانند یک ساعت مچی مناسب است و حتی کمی بزرگتر و و قابل استفاده راحتر می باشد. شما می توانید در هرموقیتی از آن به خوبی استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مهم دیگر این ساعت مچی حاشیه دوار بر روی صفحه آن می باشد . سامسونگ برای ایجاد آن از فلز مناسب و با ساخت و ساز محکم آن را ایجاد کرده است که از نمونه ایجاد شده در اپل بسیار با کیفیت تر می باشد. چرا از این حاشیه چرخشی در آن استفاده شده است؟

ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ : نوآوری برای استفاده دقیق - دیجی اسپارک

خب یکی از دلایل اینکه ساعت های هوشمند اپل دچار کم توجهی شدند به خاطر صفحه تاچ آنها بوده است و ساسونگ این مشکل را حل کرده است و به شما اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد در هنگام انتخاب گزینه ها بدون اینکه با انگشت خود تمام صفحه را بپوشانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید از طریق رفتن به منو و تنها با لمس نام گزینه بدون اینکه مجبور باشید بر روی یک آیکون کوچک بزنید آن را به خوبی انتخاب کنید. این نسخه از سامسونگ همچنین دارای بلوتوث می باشد و دارای سنسورهایی برای ضربان قلب، نور محیط و NFC و WiFi نیز می باشد. حتی با سایز متوسط خود حسگر نور محیط را نیز دارد بدون اینکه این ساعت مانند نمونه موتورولا، بسیار بزرگ باشد. اگر شما به دنبال این ساعتهای هوشمند هستید کمی صبر کنید و با آمدن Gear S2 به بازار بهترین انتخاب را داشته باشید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه