دسته‌بندی

شروعی تازه ؛ سلام دنیا

دیجی اسپارک digispark شروعی تازه
نوشته شده توسط علیرضا قربانی

اکنون که این متن را برایتان می نویسیم نزدیک به ۱ سال از عمر دیجی اسپارک گذشته است؛ راستش را بخواهید در روزهای اولی که دیجی اسپارک را راه اندازی کردیم، هرگز حتی تصورش را هم نمی کردیم که اینچنین مورد استقبال شما قرار گیریم. در این مدت فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشته ایم و هربار با حمایت گرم شما توانسته ایم عظیم ترین موج ها را نیز پشت سر گذاریم.

 

هرچند حمایت های شما حکم جوهر قلم هایمان را دارد، اما از آن سو مسئولیتی سنگین را بر دوشمان قرار داده است؛ مسئولیتی کمر شکن که تمام فکر و ذکر ما را به خود اختصاص داده است.

 

اکنون که دیجی اسپارک به جمع سایت‌های برتر ایران پیوسته است و ماهیانه به بیش از ۳ میلیون بازدید دست یافته، می توانیم با افتخار بگوییم که خانواده ای بزرگ داریم. خانواده ای که با تمام اختلاف هایش، هدفی مشترک را دنبال می کند. خانواده ای که می خواهد سطح علمی و فرهنگی جامعه خویش را ارتقا دهد و در خلق ایرانی با شکوه تر نقش داشته باشد.

 

دیجی اسپارک هرچند در روزهای اولیه خود با تعداد محدودی مطلب، صرفا به پوشش اخبار مربوط به گجت ها و ابزارهای هوشمند می پرداخت، اما به مرور زمان رسالت وسیع تری را برای خود متصور شد. بر همین اساس به مرور تعداد مطالب بالا رفت و حوزه های بیشتری مورد پوشش قرار گرفت impotenzastop.it. در حال حاضر این رسانه جوان، تمرکز خود را بر روی آموزش سیستم‌‌های امبدد و گنو/لینوکس قرار داده است همچنین تلاش می نماید تا حوزه هایی از جمله علم و دانش و آخرین اخبار رباتیک و  … را پوشش دهد.

 

بر همین اساس از ۲ ماه پیش تصمیم گرفتیم تا بستری مناسب تر را برای میزبانی از این خانواده فراهم آوریم. قالبی که هم اکنون در برابر شما قرار دارد، فصلی جدید را برای دیحی اسپارک ورق می زند؛ فصلی که قرار است تحقق بخش اهدافی بزرگتر باشد.

نیاز به توضیح نیست که علیرغم تلاش های شبانه روزی تیم فنی، هنوز هم ضعف هایی وجود دارد؛ ضعف هایی که امیدواریم با حمایت های همه جانبه شما به سرعت برطرف گردند. لذا اگر در حین کار با قالب جدید با مشکلی مواجه شدید و یا پیشنهادی برای بهبود سایت داشتید، از شما خواهش می کنیم تا موارد مورد نظر خود را  به اطلاع ما برسانید.شایان ذکر است که هنوز قسمت هایی از سایت به اتمام نرسیده اند و قابلیت های جدید در روزهای آتی به دیجی اسپارک اضافه خواهند شد.

امیدوارم با قالب جدید، بتوانیم روزهای هیجان انگیزتری را در کنار شما داشته باشیم.  ممنون که کنارمان هستید. دوستتان داریم، دوستمان داشته باشید.

درباره نویسنده

علیرضا قربانی

علیرضا قربانی هستم دانشجوی مهندسی پزشکی. چیزهای خیلی زیادی رو در دنیا دوست دارم. یک گیک هستم و یشه گفت یک هکر. نه به معنی دزدی پسورد و ایمیل مردم. به معنی عشق به دونستن و عشق به تحقیق درباره خیلی از چیزهایی که می بینم و می‌شنوم. اگر بخوام علاقه‌مندی‌ درجه یکم رو نام ببرم میتونم بگم برنامه نویسی و بعد از اون امبدد سیستم ها.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه