تکنولوژی

قاب عکس دیجیتال Memento با نمایش تصاویر با کیفیت ۴K

قاب عکس دیجیتال Memento با نمایش تصاویر با کیفیت 4K
نوشته شده توسط آزاده مختاری

قاب عکس دیجیتال را شنیده‌اید؟ شاید شنیدن نام دیجیتال در کنار هر کدام از ابزار چیز جدیدی به نظر برسد. خوشبختانه با پیشرفت علم کمتر چیزی بدون تغییر مانده است و همه چیز رو به سوی پیشرفت دارد. قاب‌ها نشان دهنده ذوق و سلیقه افراد خانواده می‌باشد و تغییر تصاویر این قاب‌ها با توجه سلیقه افراد می‌باشد. بنابراین امروز در دیجی اسپارک به معرفی قاب عکس دیجیتال Memento با نمایش تصاویر با کیفیت ۴K می‌پردازیم.

قاب عکس Memento نوعی قاب دیجیتال است که تصاویر را با کیفیت ۴K به نمایش می‌گذارد و دارای یک قاب مشکی رنگ در کنار پایه‌ی سفید است. این قاب به نمایش تصاویر با رزولوشن ۳۲۴۰×۲۱۶۰ می‌پردازد و از سنسور نور جهت تنظیم خودکار روشنایی خود بر اساس نور محیط و خاموش کردن خود با خاموش شدن چراغ‌ها استفاده می‌کند.

همچنین این قاب قابلیت ذخیره ۳۰۰۰ تصویر بر روی حافظه داخلی را دارد و آن را از طریق Wi-Fi یا بلوتوث با یک برنامه همراه که قابلیت اجرا روی اندروید و iOS، PC و مک است را دارد و توسط آن کنترل می‌شود. با استفاده از این برنامه انتخاب تصاویر برای Smart Frame جهت نمایش تصاویر ذخیره‌شده بر روی یک گوشی هوشمند، تبلت یا کامپیوتر نیز امکان‌پذیر است. با این برنامه عملیات تغییر اندازه یا برش و تنظیمات دیگر نیز در دسترس کاربر قرار دارد.

این قاب نیاز به برق اصلی دارد و دارای یک کابل برق بلند ۴/۶ متری باریک است. که در صورت نیاز می‌توان طول این کابل را کوتاه تر کرد.

همچنین عکس‌ها در این قاب درنسبت تصویر ۳:۲ نمایش داده می‌شوند که قاب دارای اندازه‌ی ۴۶/۲ وجود دارد که تصاویر ۲۵ اینچی را نشان می‌دهد و اندازه‌ی دیگر قاب ۱۰۴/۱ ×۷۸/۷ سانتیمتر برا نمایش عکس‌های ۳۵ اینچی است.

با توجه به عرضه این محصول در فوریه سال ۲۰۱۶ وارد بازر خواهد شد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه