تکنولوژی

قلم Chameleon Pen با تولید چند رنگ

قلم Chameleon Pen با تولید چند رنگ
نوشته شده توسط آزاده مختاری

ما در دنیای تکنولوژی زندگی می‌کنیم هر روز اخبار جدیدی از تکنولوژی به گوش می‌رسد و دنیای زندگی ما را تغییر می‌دهد. بنابراین این تکنولوژی به لوازم التحریر نیز راه پیدا کرده‌اند به گونه‌ای که امروزه شاهد تولید قلم‌های دیجیتال و دفترچه یادداشت دیجیتال هستیم. بنابراین امروز در دیجی اسپارک به معرفی قلم Chameleon Pen با تولید چند رنگ می‌پردازیم.

قلم Chameleon Pen می‌تواند به تولید چند رنگ به صورت مخلوط و یکپارچه بپردازد جوهر تولید شده توسط این قلم به تغییر رنگ در برابر چشمان کاربر بپردازد. تولید این قلم با استفاده از ترکیب جوهر الکلی و تونر است که توسط یک نوک مخلوط کننده با هم ترکیب می‌شوند. همچنین با استفاده از تونر می‌توانید سایه‌های رنگی نرم تری را ایجاد کنید. زیرا پس از مدتی استفاده سایه‌ها تیره تر می‌شوند و به این ترتین می‌توانید از این قلم به عنوان یک قلم رنگی استاندارد استفاده کنید.

هر قلم Chameleon از دو جز مهم ساخته شده است که این دو جز عبارتند از: دارای نوک قلم موی نرم قابل تعویض و یک محفظه‌ی قابل تعویض پر شده با جوهر الکلی  و یک نوک قلم مخلوط کننده و یک محفظه‌ی ترکیبی قابل تعویض که هر دو قسمت دارای خاصیت مهم قابل تعویض هستندو این سبب بهره اقتصادی برای خریدار و جذب مشتری برای تولید کننده است.

اگر می‌خواهید به سایه‌های کم رنگ تری از رنگ‌ها را در اختیار داشته باشید باید نوک ترکیبی را در نوک الکلی تا زمان رسیدن تونر به رنگ نگه دارید. هرچه این امر زمان بیشتری طول بکشد تونر بیشتری می‌رسد.

این قلم برای افرادی که نیاز به استفاده دایم از رنگ‌های مختلف در هنرهای خطلطی و نقاشی دارند بسیار مفید است.

نمونه‌ اولیه این قلم چند ماه پیش به صورت محدودعرضه شد وانتظار می‌رود این قلم تا فوریه سال ۲۰۱۶  به صورت نا محدود وارد بازار گردد. این پروژه در کیک استار در حال جذب سرمایه است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه