تکنولوژی

لیست کامل تلفن‌هایی که به اندروید ۶ به روز می‌شوند

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

امروزه تب و تاب دستگاه‌های اندرویدی بسیار شده و در بعضی موارد میتوان گفت حتی جدالی نییز بر سر پشتیبانی شرکت ها و همچنین نسخه های جدید اندروید رخ داده است. از همین رو شرکت ها در تلاش هستند تا پس از ارائه نسخه ۶ اندروید هرچه سریعتر آن را بر روی دستگاه‌های خود پورت کنند تا طرفداران خود را راضی نگه دارند. در زیر لیستی از برند های مطرح آورده شده است که نشان دهنده تلفن‌هایی میباشد که برا آپدیت شدن به اندروید ۶ مارشمالو آماده هستند و یا به گفته شرکت به نسخه جدید به روز خواهند شد و یا احتمال به روز شدن آن‌ها بسیار زیاد است. البته بعضی نیز توسط نشر دهندگانی که اخبار پنهانی را منتشر میکنند گفته شده است. ستون اول نام تولید کنندگان از قبیل سامسونگ ؛ سونی ؛ الجی ؛ ایسوس ؛ شیائومی ؛ هواوی ؛ htc و … و ستون دوم مدل هایی است که در اولین فرصت آپدیت مذکور را دریافت میکنند و در ستون سوم نیز دستگاه‌هایی که پس از آن‌ها و کمی دیرتر به روز رسانی خواهند شد و یا ممکن است این به روز رسانی برای آن‌ها انجام نگیرد. سونی نیز اعلام کرده است که برخی از مدل های خود که جدیدا قرار است به بازار وارد شوند و برخی از مدل ها که هنوز به اندروید ۵٫۱٫۱ به روز نشده اند را به طور مستقیم به اندروید ۶ به روز رسانی خواهد کرد که خبر خوبی برای افرادی است که سونی برند مورد علاقه شان است. با این حال از برخی پرچم داران خود که مسلما بسیار قدیمی شده اند نیز اعلام قطع پشتیبانی کرد و مدل هایی همچون سری زد و زد۱ را از دور مسابقات به روز رسانی به مارشمالو خارج کرد. 

Android-6-marshmallow-update-schedule اندروید

با این حال تمامی این موارد در حد حدس و گفته هی شرکت هاست و برنامه دقیق و کاملی از سوی بیشتر تولید کنندگان اعلام نشده است

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه