تکنولوژی سخت افزار

droPrinter ؛ پرینتری سیار برای گوشی همراه

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

پرینترهای موجود در بازار امروز بسیار سریع هستند اما سایز آنها نیز بزرگ می باشد و به دلیل حجم زیاد آنها شما مجبورید آنها را در یک مکان ثابت قرار دهید و برای استفاده کامپیوتر را در نزدیکی آن قرار دهید. حتی زمانی هم که با شبکه کردن پرینتر را به سیستم ها وصل می کنید بازهم پرینتر به طور ثابت در مکان می باشد.

اگر شما بخواهید در وسط جلسه چیزی را چاپ کنید یا در طول رفت و آمد به سر کار به پرینتر نیاز داشته باشید چه می کنید؟

اگر بخواهید از اطلاعات گوشی خود پرینت بگیرید باید چه کرد؟

با دیجی اسپارک همراه باشید تا پرینتر droPrinter را به شما معرفی کنیم که راهگشای این کار است.

droPrinter ؛ پرینتری سیار برای گوشی همراه - دیجی اسپارک

droPrinter بسیار جمع و جور و چاپگر بسیار قدرتمند گوشی می باشد. این دستگاه مستقل است و شما می توانید با این پرینتر از تصاویر و نقاشی ها و لیست های موجود در گوشی همراه خود پرینت بگیرید. کاغذ مورد استفاده در این پرینتر همان کاغذ حرارتی موجود در کارتخوان ها می باشد که در تمامی فروشگاه ها و مغازه ها به وفور می شود تهیه کرد.

استفاده از پرینتر droPrinter بسیار آسان است.

بیشتر مردم از چاپ تجربه ای آرام و خسته کننده دارند. اما با droPrinter اصلا اینگونه نیست. برای شروع مطمئن شوید که دستگاه و گوشی هوشمند شما با هم جفت شده اند در ابتدا یکسری تنظیمات نیاز است اما بعد از بار اول به صورت اتوماتیک پرینت انجام می شود.

droPrinter ؛ پرینتری سیار برای گوشی همراه - دیجی اسپارک

کافیست مطالب مورد نظر خود را در گوشی انتخاب کنید و دستور پرینت بدهید. با یک طراحی بسیار ساده به راحتی می توانید از پرینتر استفاده کنید. کارهای روزانه خود را پرینت بگیرید و وقتی پیام لیست غذایی برای شما ارسال می شود پرینت ان را داشته باشید و به خرید بروید. وقتی بلیط اینترنتی گرفته اید و در حال مسافرت هستید می توانید پرینت بلیط خود را بگیرید. در این پرینتر و طراحی چاپ آن امکاناتی نیز برای ویرایش کردن پرینت وجود دارد.

این پرینتر باتری قوی برای کار دارد. و با یک شارژ باتری می تواند تا بیش از ۱۲۰ ساعت به طور نرمال و یا هفت ساعت برای استفاده مداوم از پرینتر استفاده کنند. در واقع کاربران محافظه کار می توانند تنها با چهار بار در ماه زدن به برق برای شارژ کردن از آن استفاده کنند.

به طور کلی droPrinter یکی از لوازم جانبی بسیار مفید برای شما خواهد شد و با سایز فوق العاده کوچکی که دارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد و برای پرینت گرفتن بر روی آن برنامه ریزی شود.

در ادامه به ویدیوی Droprinter توجه کنید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۲ دیدگاه