تکنولوژی سخت افزار

Gymtrack؛ یک تکنولوژی برای تناسب اندام شما

Gymtrack؛ یک تکنولوژی برای تناسب اندام شما - دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

نسل امروز برای داشتن تناسب اندام نسبت به گذشته آگاهانه تر رفتار می کنند. فراتر از سلامتی، داشتن اندام مناسب برای زیبا بودن و جذاب بودن بهترین معیار برای ورزش کردن در امروز است، و افراد برای داشتن آن تلاش مستمر می کنند. حقایق آماری نشان می دهد که بالاترین رقم های سرمایگزاری در تکنولوژی، در قالب فعالیتهای ورزشی و انفرادی کردن ورزش انجام شده است. این اصلا تعجب آور نیستچون داشتن اطلاعات از تناسب اندام و پیگیری منظم از آن، ساده ترین راه برای داشتن یک تناسب اندام مناسب می شود. این صنعت با شیوه زندگی روزمره امروز بطور کامل ادغام می شود و با فعالیت های روزانه شما هیچ مغایرتی ندارد.

 Gymtrack؛ یک تکنولوژی برای تناسب اندام شما  - دیجی اسپارک

با تکنولوژی های جدید، میزکار خود را به سالن ورزشی تبدیل می کنید. این فناوری متناسب با همه زاویه های زندگی شماست. داشتن اطلاعات از اینکه شما در روز چقدر انرژی صرف کرده اید برای تناسب اندام بسیار مهم است. در اینجا شما را با دستگاه Gymtrack آشنا می کنیم.

 Gymtrack ترکیبی است از یک دستگاه و نرم افزار که به پیگیری حرکات شما در طول کارکردن و ورزش می پردازد. Gymtrack باید یک عضو همیشگی در سالن ورزشی باشد. برای بدنسازی به دستگاه تناسب اندام و نرم افزار ترکیبی آن حتما شما نیاز دارید. این دستگاه می تواند معیار هایی چون سرعت، دامنه حرکت، ضربان قلب و زمان تحت تنش را به طور دقیق اندازه گیری کند. با این دستگاه شما تمام آنها را به راحتی ضبط می کنید و با استفاده از نرم افزار نصب شده بر روی تلفن همراه به تحلیل دقیق آنها بپردازید و بدانید چه تمریناتی برای شما مفید تر است و به تناسب اندام شما کمک شایانی می کند. داشتن این دستگاه همانند داشتن یک مربی در کنار شما در هنگام ورزش است.

 Gymtrack؛ یک تکنولوژی برای تناسب اندام شما  - دیجی اسپارک

تمرین کارآمد

این سیستم به شما کمک می کند که برنامه تمرین کارآمد برای خود تهیه کنید. این دستگاه برای مربیان در ورزشگاه هم بسیار کاربردی و مناسب است. آنها می توانند برنامه تمرین برای ورزشکار بسازند و ورزشکار را دقیقه به دقیقه زیر نظر داشته باشند و تاثیر تمرین را بر روی بدن آنها چک کنند. با این تکنولوژی از سالن ورزشی خود می توانند بهترین سالن ورزشی و با تاثیر ترین تمرینات ورزشی را برای ورزشکاران سالن خود طراحی کنند.

به طور کلی ده درصد از اعضای یک سالن ورزشی می توانند از مزایای آموزش توسط یک مربی در سالن استفاده کنند اما با این دستگاه، هر عضو قادر به داشتن یک مربی شخصی در کنار خود در همه زمان می باشد. پس جای تعجب نیست که سرمایه گزاری دراین سیستم کارآمد تناسب اندام، توسط رئال انجام گیرد.

به گزارش Betakit ” تکنولوژی منحصر به فرد Gymtrack به مسئولین ورزشگاه اجازه می دهد تا روابط عمیق تری با مشتریان خود برقرار کنند.و کاربران آن می توانند بینش جدیدی از سلامتی و پیشرفت داشتن در تناسب اندام خود داشته باشند.”

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه