تکنولوژی سخت افزار

MonoRover R2 اسکوتری برای حفظ تعادل به صورت اتوماتیک

MonoRover R2 اسکوتری برای حفظ تعادل به صورت اتوماتیک
نوشته شده توسط آزاده مختاری

ممکن است بارها و بارها به فکر استفاده از اسکوتر و اسکیت افتاده باشید ولی به دلیل عدم کنترل تعادل استفاده از این وسایل برای شما دشوار باشد. بنابراین با توجه به این که شرکت‌های زیادی برای حوزه حمل ونقل اقدام به ساخت وسایل کوچک کرده‌اند رقابت بین تولید کنندگان برای ایجاد محصولی جدید و بهتر وجود دارد.

بنابراین در ادامه در دیجی اسپارک به معرفی MonoRover R2 اسکوتری برای حفظ تعادل به صورت اتوماتیک می‌پردازیم.

MonoRover R2 از تکنولوژی ژیروسکوپی استفاده می‌کند و کنترل آن بسیار ساده است و هیچ گونه دستگیره کنترلی ندارد.

این بورد با استفاده از سنسورهایی که در زیر پدهای برای جای پا قرار گرفته است  می تواند حرکات بسیار کوچک پا و مچ پا شما را تشخیص دهد و آن اطلاعات را دریافت و به دو موتور قدرتمند خود انتقال دهد. شاید در ابتدای استفاده کمی احساس عدم تعادل داشته باشید ولی بعد از مدتی استفاده می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

شما می توانید با اضافه کردن کمی وزن به جلو از طریق انگشت های پای خود و یا با اضافه کردن وزن به روی پاشنه پاهای خود، این وسیله را به جلو یا عقب هدایت کنید. هم چنین در ساخت این دستگاه از دو چراغ LED آبی استفاده شده است که زمانی که برای دور زدن یا پیچیدن  وزن را به یک طرف منعکس می‌کنید مانند چراغ راهنمای اتومبیل به حالت راهنما و چشمک زن تبدیل می‌شود. همچنین توانایی افزایش سرعت خود تا سرعت ۸ مایل بر ساعت را دارد. علاوه بر نوعی وسیله حمل و نقل نوعی ورزش است زیرا عضلات شما را نیز در طی حرکت درگیر می کند.

همچنین این وسیله عملکرد بسیار خوبی بر روی سطوح مسطح دارد و به راحتی در شیب جاده‌ها و دست اندازها حرکت می‌کند. حتی روی فرش نیز قابل استفاده است.

این محصول به قیمت ۵۹۹ دلار در فروشگاه‌ها و بازارها عرضه خواهد شد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه