تکنولوژی

Sliden’Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد.

Sliden'Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد.
نوشته شده توسط آزاده مختاری

تاکنون تلاش‌‌های زیادی را برای اضافه کردن نمایشگرهای اضافه به دستگاه‌‌های الکترونیکی همچون لپ تاپ‌‌ها و تبلت‌‌ها انجام شده است.اما نمونه‌‌های ساخته شده‌ حجیم، سنگین و ازکارایی کافی برخوردارنیستند.در ادامه با معرفی این محصول در دیجی اسپارک همراه ما باشید.

گروهی از دانشمندان بلژیکی در استارت آپی در بلژیک به نام Sliden’Joy صفحه نمایشگرهای جدید۱۳،۱۵و ۱۷ اینچی سبک و تمام HD برای لپ‌تاپ‌‌ها معرفی کردند. Sliden’Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد.

Sliden'Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد.

Sliden’Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد. | دیجی اسپارک

این صفحه‌ نمایش اضافه می‌‌تواند بر روی دستگاه‌‌های Mac و PC کار کند و با استفاده از لولاهای آلومینیومی می‌‌توان آن‌‌ها را به سادگی تا ۱۸۰ درجه چرخاند تا فضای کاری دو یا سه برابر افزایش پیدا کند. کاربران می‌‌توانند Sliden’Joy  را به صورت مغناطیسی بدون زاویه به پشت صفحه ‌نمایش لپ‌تاپ خود متصل کنند و با اتصال آن به درگاه‌‌های USB 2.0 یا USB 3.0 از آن استفاده کنند. این صفحه نمایش ها به گونه ای طراحی شده است که قابلیت های همان صفحه نمایش اولیه را دارد ومی تواند در دسترس تمام افراد و گروه ها قرار گیرند.

Sliden'Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد. 1

Sliden’Joy از صفحه نمایش لپ تاپ شما سه نمایشگر می سازد. | دیجی اسپارک

: از ویژگی های دیگر این صفحه نمایش ها می توان به

رنگ سنجی: به sRGB

زمان پاسخ: ۵ms

فرکانس: ۶۰Hz قدرت

کیفیت۱۹۲۰ * ۱۰۸۰

همچنین صفحه نمایش دارای اندازه :

 ۱۳″ : ۵۹/۱۱ اینچ x 52/6 اینچ   ۲۹۴mm x 165mm /

 ۱۵″ : ۵۹/ ۱۳اینچ x 64/7 اینچ ۳۴۵mm x 194mm /

 ۱۷″ : ۰۷/۱۵  اینچ x 48/8 اینچ  /  ۳۸۲mm x 215mm
با توجه استفاده فراوان کاربران از دوربین های دیجیتال وتمایل به انتخاب عکس با کیفیت توسط این صفحه نمایش ها به راحتی قادربه مشاهده تمام شات ها خواهند بود. به طورمثال کاربرد این صفحه نمایش در استودیوهای طراحی که با مشکل کمبود فضا مواجه هستند به این صورت است که با صفحه نمایش اول فیلم را مونتاژ می کنند وبا صفحه نمایش دوم افکت های لازم را اجرا می کنند و درصفحه نمایش سوم فیلم را مشاهده می نمایند. به طور مثال در خانه درحالی که یکی به تماشای فیلم می پردازد دیگری به مشاهده صفحات مختلف بپردازد.

 وزن نهایی این محصول بسته به اجزا و پرداختی که بر روی آن قرار می‌‌ گیرد متفاوت خواهد بود. اما ضخامت آن برای دو صفحه‌ نمایش اضافه تنها ۷/۱ سانتی متر است و می‌‌توان آن را نازک‌ تر نیز کرد.همچنین می توان جنس روکش نهایی این دستگاه را از جنس چوب، کربن یا چرم انتخاب کرد که با توجه به جنس انتخاب شده قیمت متفاوتی خواهد داشت.همچنین این صفحه نمایشگرها دارای قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هستند.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه