تکنولوژی رباتیک

آشنایی با کوادکوپتر DJI Phantom 3

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

ویژگی های کوادکوپترDJI Phantom 3

دوربین های دیجیتال قدرتمند DJI :

رسالت کوادکوپترها یا همان هواپیماهای بدون سرنشین ، فیلم برداری از صحنه ها و موقعیت هایی است که انسان قادر به تماشای آن بر روی زمین نیست . با دوربین فوق مدرن DJI Phantom 3 از دهانه ی یک آتش فشان سوزان گرفته تا یخچال های سرد که ورود جاندار زنده به این مناطق ناممکن است ، تحت سلطه ی انسان قرار می گیرد.

کیفیت فیلم ها و عکس ها  به حدی است که می توان حتی کوچکترین جزئیات را نیز به خوبی تشخیص داد و از زیبا ترین و بکرترین صحنه ها لذت برد.

 آشنایی با کوادکوپتر DJI Phantom 3 - دیجی اسپارک

GPS پیشرفته

با  GPS پیشرفتهکوادکوپتر   DJI Phantom 3به خوبی می توان موقعیت مناطق دلخواه را تشخیص داده و ثبت کرد. از طرفی احتمال گم کردن رد کوادکوپتر توسط این GPSبه صفر رسیده است و به آسانی قابل ردیابی است.

عکسبرداری با کیفیت HD

کوادکوپتر DJI Phantom 3این قابلیت را برای کاربرانش ایجاد می کند که بتوان عکس هایی با کیفیت HD گرفت و در رسانه های اجتماعی آنها را به اشتراک گذاشت. عکس ها درای وضوحی فوق العاده هستند و حتی  جزیی ترین صحنه ها و بکرترین ها آن ها را به خوبی ثبت می کند.

 آشنایی با کوادکوپتر DJI Phantom 3 - دیجی اسپارک

از این مدل کوادکوپتر چه افرادی استفاده می کنند؟

گردشگران ، جهان گردان ، دانشمندان ، محققان ، روزنامه نگاران و ورزشکاران مشتریان اصلی این تکنولوژی هستند اما همه ی افراد بدون هیچ محدویتی می توانند از این وسیله استفاده کنند حتی کسی که دوست دارد غروبی زیبا را در کنار ساحل بر پهنه ی وسیع دریا ثبت کند.

[advanced_iframe securitykey=”e3ac59a02708b32a0e36dd27eecce7b410abc919″ src=”http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/MWlTc/vt/frame” allowFullScreen=”true” webkitallowfullscreen=”true” mozallowfullscreen=”true” height=”360″ width=”640″]

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۴ دیدگاه