رباتیک سخت افزار

اسکیت Walk Wing

اسکیت Walk Wing
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر شما یکی از علاقمندان به ورزش اسکیت باشید و از کفش های اسکیت استفاده کنید شاید roller skateرابه خاطر بیاورید. این اسکیت ها که از یک بدنه کفش مانند ساخته شده بودند ودر زیر این بدنه چهار چرخ فولادی قرار داشت جز اولین گروه اسکیت ها بودند. امروزه شرکت Cardiff با معرفی نوع جدیدی از اسکیت Walk Wing که ازایده اسکیت های roller skate بهره می گیرد توانسته است اسکیت های جدیدی را برای راحتی کاربران طراحی کند.

در ادامه با دیجی اسپارک همراه باشید.

اسکیت های Walk Wing نوع جدیدی از اسکیت ها هستند که با الهام از طراحی اسکیت های اولیه نوعی اسکیت قابل تبدیل به حالت پیاده روی را فراهم می کنند.

این اسکیت از یک قسمت برای نگهداری پاشنه پا یک قسمت به عنوان بدنه اصلی برای پوشاندن رویه پا و یک مچ بند برای نگه داری مچ پا همچنین چهار چرخ که به صورت اهرم کشویی به بدنه کفش متصل شده است

این اهرم ها سبب می شوند چرخ ها حرکت کنند وبه صورت غلتکی در مسیر حرکت کنند . همچنین برای متوقف کردن این اسکیت با استفاده از فشار روی پاشنه و گرفتن اهرم زیر پاشنه چرخ های اسکیت را متوقف نمود.

اسکیت Walk Wing

اسکیت | دیجی اسپارکWalk Wing

همچنین به راحتی می توان با استفاده از اهرم کنار چرخ این کفش را از حالت پیاده روی به حالت اسکیت تغییر حالت داد و برعکس نیز امکان پذیر است. مثلا هنگامی که با سطوحی مثل شن یا پله مواجه می شود کاربر می تواند با عقب و جلو کردن چرخ های اسکیت آن ها را به جای خود برگرداند تا اهرم در جایگاه اصلی قرار گیرد.

این کفش ها از نظر قابلیت حمل نسبت به کفش های اسکیت قبلی بهتر هستند و در سطوحی مثل پله راححتر قابل استفاده هستند.

شایدد این ایده به نظر طراحی خنده داری باشد ولی تولید ککنده وشرکت هدف قصد دارد با این طراحی نوعی کفش انعطاف پذیر عرضه کند که قابلیت تبدیل به حالت های مختلف را داشته باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه