تکنولوژی سخت افزار

دستگاه هوشمند Haiku برای مسیریابی در هنگام دوچرخه سواری

دستگاه هوشمند Haiku برای مسیریابی در هنگام دوچرخه سواری
نوشته شده توسط آزاده مختاری

در دیجی اسپارک به معرفی دوچرخه‌های الکتریکی و هوشمند پرداختیم. دوچرخه‌های جدید طراحی شد با قابلیت نشان دادن مسیر یکی از این تکنولوژی‌ها است که می‌تواند دوچرخه سوار را بدون نیاز به نگاه کردن به مسیر راهنمایی کند. با توجه به این که همه گوشی‌های هوشمند دارای نرم افزارهای راه یابی و نقشه می باشند ولی استفاده از این برنامه در هنگامی که در حال دوچرخه سواری می باشید بسیار دشوار می باشد. همچنین ممکن است شما هزینه کافی برای خرید دوچرخه هوشمند را نداشته باشید یا تصمیم داشته باشید دوچرخه معمولی خود را به هوشمند تبدیل کنید.

در ادامه در دیجی اسپارک به معرفی دستگاه هوشمند Haiku برای مسیریابی در هنگام دوچرخه سواری می‌پردازیم.

دستگاه هوشمند Haiku  برای مسیریابیهنگام دوچرخه سواری طراحی شده است که از یک آهنربای قوی ساخته شده است که به دسته دوچرخه شما متصل می‌شود و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما متصل می‌شود. بعد از اتصال دستگاه به حال آماده به کار تنظیم می شود و با حرکت دست شما روشن و آماده استفاده می شود و با این دستگاه کوچک می توانید از پیام ها و تماس های خود با خبر شوید.

همچنین این دستگاه دارای سه LED با رنگ‌های مختلف است که هریک ازاین رنگ‌ها عملکرد مختلفی را بیان می‌کند. هنگامی که چراغ LED رنگ آبی روشن را نشان دهد به این معنی است که شما یک پیام یا تماس دریافتی دارید که تنها با تکان دادن دستتان از جلوی صفحه نمایش دستگاه می‌توانید پیام‌ها را مشاهده نمایید وهمچنین می‌توانید پیام دریافتی را بخوانید و یا اینکه بینید چه کسی تماس گرفته است تا هنگام رسیدن به مقصد با او تماس بگیرید.

هنگامی که چراغ LED دارای نور سبز باشد به این معنی است که دستگاه به نرم افزار جهت‌یابی گوشی همراه شما متصل است و از این طریق می‌تواند سرعت و مسافت را برای شما نمایش دهد.

و هنگامی که چراغ LED رنگ زرد را نشان می‌دهد زمانی است که مسیریابی شروع می‌شود و به صورت اتوماتیک این چراغ روشن می‌شود که از این طریق تمام مسیرها برای رسیدن به مقصد بر روی نمایشگر نشان داده می شود.
همچنین این دستگاه می‌تواند تمام اطلاعات دوچرخه سواری شما را بر روی نرم افزارهای سلامت گوگل و اپل آپلود نماید. این دستگاه از طریق microUSB شارژ می‌شود و برای ۱۲ ساعت قابل استفاده می‌باشد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه