رباتیک

ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte

ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte-دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

روزگاری از پخت غذا و نگهداری از بچه ها گرفته تا تمیزکردن منزل ، همه و همه ، بر عهده ی زنان خانه دار بود اما امروزه به دلیل شاغل بودن خانم ها باید فکری برای هرچه کمتر کردن فشار کاری برای آنها کرد. در این پست ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte به یاری خانم ها آمده است. با هم ادامه ی مطلب را پی خواهیم گرفت.

 مزایای ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte :

دارای دوربین برای دید محیطی

فن آوری پردازنده سه گانه

قادر به صعود تا ۲cm

دارای قابلیت انجام همزمان تمیزکنندگی و پاک کنندگی سطوح

ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte یک ربات هوشمند است که سطوح را به خوبی تمیز و پاک می کند و همزمان می تواند هم تمیز و هم پاک کند که در این صورت در زمان صرفه جویی زیادی می شود.

ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte به یک پردازنده سه گانه متشکل از واحد کنترل میکرو برای دوربین چشم انداز، مدیریت قدرت و شبکه ی کنترل مجهز شده است.و به همین دلیل به سادگی در کمترین زمان و بدون هیچ مشکلی عملیات تمیزکنندگی و پاک کنندگی را همزمان انجام می دهد.

پردازنده سه گانه بهترین تجربه فناوری روباتیک در جهان است. این پردازنده دارای سنسور تشخیص محیط با دقت ۲۰۰ بار در ثانیه است که در نوع خود فوق العاده بینظیر به نظر می رسد.

 مزایای ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte :

CPU سه گانه: CPU سه گانه این ربات هوشمند باعث می شود ربات به خوبی فضای اطراف را تجزیه و تحلیل کرده و عمل پاکسازی و پاک کنندگی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین دقت و کیفیت انجام دهد.

index

فوق سبک و باریک: این ربات با وزن ۲/۸kg خود و ضخامت ۸/۹cm منحصر به فرد ترین ربات هوشمند پاکیزه کننده است که به دلیل ابعاد و وزن مناسب به راحتی زیر مبل و میز حرکت کرده و تمام سطوح را تمیز می کند.

این ربات می تواند تا ارتفاع ۲۰ میلیمتر صعود کند و هر گوشه یی از خانه را به راحتی تمیز نماید.

 ویژگی های ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte :

قدرت: ۱۰۰ – ۲۴۰V

مصرف شارژ برق: زیر ۱٫۴W

صفحه اصلی مصرف انرژی:۱۲W

باتری: یون لیتیوم

فیلتر: فیلتر ضد باکتری

سنسور: دوربین، IR، PSD، ژیروسکوپ، رمزگذار، سپر

زمان مصرف: ۱۲۰min به طور معمول

ابعاد ربات تمیزکننده ی iCLEBO Arte :

حجم: ۳۵cm (قطر) × ۸/۹cm (ارتفاع)

وزن:۲/۸kg

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه