اپلیکیشن مدارهای الکترونیک

روتر استوانه ای OnHub

روتر استوانه ای OnHub
نوشته شده توسط آزاده مختاری

در دنیایی زندگی می کنیم که روزبه روز نقش اینترنت در آن پررنگ تر می شود و استفاده از اینترنت در آن جایگاه خاصی دارد. وجود تکنولوزی گوشی های هوشمند و تبلت های هوشمند می تواند در دسترسی به وب نقش موثری ایفا کند. ولی این که چگونه به صفحات دسترسی داشته باشیم از دید بسیاری از کاربران مخفی است. روترها اصلی ترین ابزاری هستند که نقش پررنگی در متصل بودن ما به اینترنت دارند.

امروزگوگل روتر استوانه ای OnHub را معرفی کرد که در ساخت آن با TP-LINKهمکاری کرده است. و در این پروژه هدف استفاده راحت و ساده از اینترنت برای همه و فراگیر شدن استفاده از آن می باشد.

در ادامه با دیجی اسپارک همراه باشید.

این برنامه روی اندروید و iOS ارائه شده است که در آن تعداد دستگاه های متصل به روتر و سرعت ارائه شده به هر یک قابل مشاهده است. این دستگاه با در اختیار گذاشتن یک رمز عبور ساده که به راحتی برای استفاده دوستان قابل نمایش است در اختیار کاربر قرار می گیرد.

OnHub همچنین دستگاه های مورد استفاده توسط کاربر و میزان مصرف داده توسط هرکدام را به خاطر می سپارد تا برای هر ابزاری پهنای باند مناسب در نظر گرفته شود.

روتر استوانه ای OnHub1

روتر استوانه ای | دیجی اسپارکOnHub1

طراحی استوانه ای روتر و ۱۳ آنتن بکار رفته درون آن باعث نفوذ هرچه بیشتر امواج در سراسر محل خواهد شد. همچنین از خاصیت بی سیم ۵گیگاهرتزی ۸۰۲٫۱۱a/b/g/n/ac پشتیبانی می کند و می تواند به صورت خودکار بهترین کانال را برای ارسال اطلاعات انتخاب کند. هنگام بروز مشکل با شناسایی مشکل به رفع آن می پردازد. همچنین از بلوتوث کم مصرف و Weave پشتیبانی می کند. این موارد باعث شده است این روتر جایگاه خود را به عنوان یک روتر هوشمند خانگی ثبت نماید.

امنیت در این روتر بسیار بیش تر از موارد مشابه می باشد زیرا طراحی آن به گونه ای است که هکر به راحتی نتواند به آن نفوذ کند. همچنین ارتقا روتر به راحتی و به طور خودکار از صفحه وب دانلود و ارتقا می یابد.تعمیر ونگهدارای از این روتر بسیار راحت و در دسترس برای همه می باشد.

این روتر توانسته است با امنیت بالاتر و ارائه راحت تر و همچنین مدیریت بیش تر از بقیه روترها متمایز گردد. این روتر با قیمت ۱۹۹٫۹۹ دلار در ایالات متحده به صورت پیش سفارش در دسترس است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه