تکنولوژی

شارژ موتور در یک چشم به هم زدن!

شارژ موتور در یک چشم به هم زدن-دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

شاید یادتان نباشد ولی در گذشته هوای پاک هم بود ! در آن هوا شما می توانستید نفس بکشید و بدون ماسک از خانه بیرون بروید. چه چیزی ما را به این روز انداخت ؟ احتمالا شما هم وسایل نقلیه را متهم ردیف اول می دانید. در این سالها دانشمندان تلاش بسیاری برای جایگزینی سوخت های فسیلی با انرژی های پاک کردند و وسایل نقلیه برقی بهترین گزینه ی روی میز بود! اما همواره سد بزرگی مانع از رونق این محصولات می شود و آن، زمان است. برای شارژ یک خودرو برقی شما باید آن را به دوشاخه بزنید و با اتوبوس به سر کار بروید. البته باید خوشحال باشید که پس از برگشت به خانه تا نیمه شارژ شده، و می توانید اجازه دهید ادامه روز هم همانجا باشد ! شرکت گوگورو موتور هوشمندی طراحی کرده که در کمتر از ده ثانیه شارژ می شود. روش کار ساده است، باتری آن را دربیاورید و در کمتر از چند ثانیه باتری دیگری درون آن قرار دهید.

برای این کار شما باید به ایستگاه شارژ بروید، باتری های موتور خود را دربیاورید و آن را درون جای تعبیه شده در دستگاه شارژ قرار دهید. سپس دستگاه به صورت خودکار، باتری های شارژ شده ای به شما می دهد که جایگزین باتری های قبلی خود کنید. این موتور هوشمند اطلاعات رانندگی شما را در هر ده ثانیه جمع آوری و آنالیز می کند تا مصرف انرژی خود را برای شرایط مشابه بهینه کند.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه