سخت افزار مدارهای الکترونیک

قلم دیجیتالی Stylograph

قلم دیجیتالی Stylograph
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به یادداشت برداری دارید و همیشه خودکار و کاغذ برای یادداشت برداری همراه دارید شاید شنیدن قلم دیجیتال شور تازه ای در شما ایجاد کند. ممکن است تمام اطلاعاتی را که به صورت یادداشت در اختیار داریم نیاز به دیجیتال کردن آن ها داشته باشیم ولی تبدیل این اطلاعات از حالت نوشته به دیجیتال توسط صفحه کلید و ابزارهای دیجیتال زمانبر است. بنابراین امروز در دیجی اسپارک به معرفی قلم دیجیتالی Stylograph خواهیم پرداخت.

این قلم دارای بدنه‏ ای به شکل مثلث با گوشه‏ های انحنادار است ولبه های منحنی است و این ظاهر نگه‏ داشتن آن را برای کاربر راحت می‏ کند.
قالب این قلم از مس ساخته شده است که ظاهر طراحی را بسیار ارزشمند نشان می‌دهد واز نوعی برگه یادداشت A5 پوشیده‏ شده است که جنس این نوت پد از چرم تشکیل شده است. این پد دارای ۱۹۲ صفحه است که از نوعی کاغذ مخصوص تهیه شده است و الگویی که روی کاغذ وجود دارد به قلم امکان حس ‏کردن چگونگی حرکت آن و ضبط ‏کردن متن یا تصاویر ایجادشده توسط کاربر را می‏دهد.

قلم دیجیتالی Stylograph

قلم دیجیتالی | دیجی اسپارکStylograph

همچنین می توان از این قلم برای نوشتن و بدون نیاز به کاغذ مخصوص استفاده کرد ولی در صورت استفاده نکردن از کاغذ مخصوص امکان دیجیتالی کردن آن وجود ندارد وبر اساس اعلام شرکت سازنده قلم Stylograph را می‏توان برای دو روز کامل و بدون شارژ به‌ کار برد همچنین این قلم و طرح‌ها و نوشته‌های کاربر را در حافظه‌ی داخلی خود ضبط می‌کند.

کاربر می‏تواند ااطلاعات ضبط ‏شده را از طریق بلوتوث به تلفن همراه انتقال دهد و برنامه‏های نرم‏افزاری اندروید و iOS  همراه قلم و همچنین عملیات‏هایی مانند ویرایش، تبدیل مواد ضبط‏ شده به فرمت‏های مختلف و به اشتراک ‏گذاشتن آن با دیگران را فراهم می‏کنند. قلم Stylograph از طریق Micro USBشارژ می‏شود و به همراه یک کارتریج ۷/ ۰ میلی‏متری ارائه می‏شود.
فروش این محصول از ماه آینده آغاز خواهد شد.

 

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه