قوانین گروه تلگرامی دیجی اسپارک

کاربر گرامی ورود شما به گروه تلگرامی دیجی اسپارک Digispark به منزله پذیرفتن کامل این قوانین است. همچنین قوانین این صفحه به مرور زمان دچار تغییرات می‌شوند. لذا کاربران باید در موارد مختلف جهت اطلاع از قوانین به روز شده، نسبت به بازدید این صفحه اقدام کنند.

 

۱- محتوای گروه تلگرامی دیجی اسپارک کاملا علمی است. از این رو فعالیت و عضویت شما در این گروه باید در راستای همین اهداف باشد.

 

۲- ارسال لینک تبلیغاتی و بی ربط، همچنین ارسال پست‌های اسپم، کاملا غیر قانون و شخص ارجاع دهنده، بلافاصله از گروه تلگرامی دیجی اسپارک حذف خواهد شد.

 

۳- تقاضای برنامه نویسی یا طراحی پروژه از کاربران کاملا غیر قانونی است. چنانچه تمایل به دریافت آموزش‌های خاصی هستید، باید آن را پیشنهاد دهید. تقاضاهایی مبنی بر کمک، طراحی مدار، برنامه نویسی آردوینو و… کاملا بر خلاف اهداف گروه تلگرامی دیجی اسپارک است.

 

۴- در راستای احترام به حریم خصوصی کاربران گروه، کلیه کاربرانی که بدون مشخصات و هویت و بدون تصویر پروفایل هستند، از گروه تلگرامی دیجی اسپارک حذف خواهند شد.

 

۵- درخواست هم تیمی و شبکه سازی در گروه تلگرامی دیجی اسپارک کاملا ممنوع است.

 

۶- پاسخگویی به سوالات مربوط به آموزش‌های داخل سایت، فقط از طریق ثبت کامنت در همان پست انجام می‌شود. تحت هیچ شرایطی به حریم خصوصی ادمین‌ها و دیگر کاربران گروه وارد نشوید. در صورت اقدام به چنین فعالیت‌هایی، شخص مربوطه بلافاصله از گروه تلگرامی دیجی اسپارک حذف خواهد شد.

 

۷- ارسال لینک از سایت‌های دیگر کاملا خلاف قوانین گروه تلگرامی دیجی اسپارک است. هدف این است که اگر کاربری راجع به یک موضوعی اطلاع دارد، آزاد است که راجع به آن صحبت کند نه اینکه لینک ارسال شود. ولی این رویکرد در دیجی اسپارک و دانشجو کیت متفاوت است. به این دلیل که تعامل با نویسنده و تیم فنی از طریق ثبت کامنت است. از اینرو فقط و فقط لینک‌های این دو سایت اجازه به انتشار در گروه تلگرامی دارند.

 

۸- عضویت در گروه تلگرامی دیجی اسپارک شامل هزینه است که پس از کلیک بر روی لینک زیر وارد صفحه پرداخت میشود که پس از پرداخت، به صورت دستی عضویت شما تایید خواهد شد.

 

 

 

عضویت در گروه تلگرامی دیجی اسپارک

 

 

عضویت در کانال تلگرامی آموزش‌های DIY دیجی اسپارک

 

 

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱۳۲ دیدگاه