سخت افزار مدارهای الکترونیک

نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند

نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر برای خرید نمایشگر به مرکز خرید سر بزنید با مدل های مختلفی از صفحه نمایش از شرکت های مختلف روبرور می شوید. یکی از این شرکت ها سامسونگ است که با توجه به تولید صفحه نمایش های مختلف توانسته است این بار نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند که دارای تکنولوژی Qi هستند ارایه شده است. در ادامه با دیجی اسپارک همراه باشید.

 نمایشگر جدید سامسونگ SE370 است که دو کاربرد نمایش محتوای تصویری و شارژ گوشی هوشمند را همزمان دارا می باشد. این نمایشگرها اندازه صفحه ۶/۲۳ و۲۷ اینچ دارند. همچنین در قسمت پایین خود و بر روی پایه‌ صفحه نمایشگر یک مکان شارژ بی سیم وجود دارد. استفاده کنندگان از این نمایشگر می‌توانند گوشی تلفن هوشمند خود که دارای تکنولوژی شارژ بی سیم است بر روی این مکان قرار دهند و از این طریق گوشی خود را شارژ کنند. همچنین گوشی موبایل در هنگام شارژ شدن مثل شارژرهای معمولی قابل استفاده هستند. و تلفن های هوشمندی مثل گلکسی اس‌۶ و ال‌جی جی‌۳ از جمله گوشی‌هایی هستند که این قابلیت را دارند ومی توانند توسط این نمایشگر شارژ شوند.

نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند 2

نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند | دیجی اسپارک

از ویژگی های این نمایشگرها می توان به زاویه دید ۱۷۸ و وضوح ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و درخشندگی ۳۰۰cd/m  اشاره کرد. این نمایشگر براق ونیمه شفاف برای استفاده دربازی های کامپیوتری ومشاهده فیلم می تواند استفاده شود.این نمایشگر همچنین از حالت حفاظت از چشم به‌ منظور کاهش تاثیرات نور آبی بر روی چشم کاربر بهره می‌برد.

نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند 1

نمایشگر جدید سامسونگ با قابلیت شارژ بی سیم گوشی‌ های هوشمند | دیجی اسپارک

همچنین مدیر شرکت سامسونگ در این باره می فرماید: تکنولوژی های آینده باید به ‌منظور پشتیبانی و نه تداخل ایجاد کردن با استفاده‌های روزمره کاربران طراحی شود. ما به دنبال راهی هستیم تا از آشفتگی زیاد بر روی میز کار آن‌ها جلوگیری کنیم و روندی ایجاد کنیم تا بتوانند به روشی هوشمندانه ‌تر از گوشی‌های همراه خود استفاده کنند.

این صفحه نمایشگر می تواند با ورود به بازار مشتریان زیادی را جذب کند ولی قیمت وتاریخ عرضه این محصول هنوز مشخص نشده است.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه