رباتیک

Cobblestone؛ یک کنترل شبیه به قلوه سنگ

Cobblestone؛ یک کنترل شبیه به قلوه سنگ-دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

می توان گفت این دستگاه یک آداپتور Wi-Fi است که شما می توانید هر بلندگو و یا سیستم صوتی را با وصل شدن به شبکه خانگی از راه دور کنترل کنید. بخاطر ظاهر این دستگاه که به صورت یک قلوه سنگ است این دستگاه جذابتر شده است.

برای ارتقاء دادن فن آوری در همه زمینه ها دلایل بسیار خوبی وجود دارد. در پیشرفت های جدید که به وسیله تحقیق و توسعه همراه با هوش و ذکاوت انجام می شود باعث می شود با وجود آمدن یک فن آروی تاثیر بسزایی بر روی فناوری های دیگر بگذارد.

یک سری از دستگاههای قدیمی صوتی که شما نیز شاید یکی از آنها را داشته باشین وجود دارد که اگرچه بسیار قیمتی هستند و صاحبان آنها به هیچ وجه نمی توانند از آنها بگذرند اما کنترل آن از بین رفته است و دیگر برای افراد کارایی ندارند. Cobblestone یک کنترل دستگاههای صوتی بی سیم است که می تواند تمامی دستگاه های صوتی را کنترل کند. شما می توانید با استفاده این دستگاه دستگاه های گران قیمت و بدون کارایی خود را دوباره راه اندازی کنید و از آنها لذت ببرید.

می توان گفت Cobblestone؛ یک کنترل شبیه به قلوه سنگ یک آداپتور Wi-Fi است که شما می توانید هر بلندگو و یا سیستم صوتی را با وصل شدن به شبکه خانگی از راه دور کنترل کنید. بخاطر ظاهر این دستگاه که به صورت یک قلوه سنگ است این دستگاه جذابتر شده است. طریقه کار این دستگاه با نرم افزار Muzo است که این شرکت با استفاده از این نرم افزار کاربری Cobblestone بیشتر کرده است و باعث ایجاد کردن سرگرمی نیز می شود.

این نرم افزار با خدماتی همچون پخش، DLNA، TuneInو بازی های موسیقی گوگل باعث شده است که Cobblestone یک دستگاه کربردی تر شود. اگر چه شما از این کنترل برای قطع  و وصل کردن موسیقی در حال پخش استفده می کنید حتی زمانی که در اتاقی دیگر هستید ولی می توانید از دیگر کارایی های این دستگاه نیز استفاده کنید. حتی می توانید با این کنترل به اطراف خانه آهنگ را ارسال کنید.این نوع فناوری در سیستم Sonos وجود دارد که البته با Cobblestone تفاوت های زیادی دارد.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۴ دیدگاه