سخت افزار مدارهای الکترونیک

Instamic؛ یک دستگاه کوچک برای ضبط صدا با کیفیت بالا

Instamic؛ یک دستگاه کوچک برای ضبط صدا با کیفیت بالا- دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

می توان گفت ضبط صوت ها هنوز در نسل گذشته خود باقی مانده اند اما در حال حاضر Instamic امیدوار است که در راه ضبط صدا و موسیقی و گفت و گو گامی رو به پیشرفت بردارد.

اولین چیزی که در Instamic مورد توجه قرار می گیرد سایز بسیار کوچک آن است که تقریبا به اندازه یک توپ گلف است. با تکیه بر این دستگاه بسیار کوچک می توانید آن را بر سر جلسه و حتی استدیو ببرید و صدایتان را با کیفیت بسیار بالا برای طرفداران خود ضبط کنید.

این ضبط صوت می تواند تا چهارساعت در زمانی که مستقل از دستگاهی کار می کند با قدرت و کیفیت صدا ضبط کند و در ۳٫۵ ساعت زمانی که از طریق بلوتوث متصل است در حال ضبط باشد. با به کار بدن لیتیوم در باتری این دستگاه قابل شارژ داخلی است. برای شارژ کردن این دستگاه می توان از یک کامپیوتر و یا هر واحد USB دار دیگر وصل شد و به خوبی شارژ آن را شارژ کرد.

Instamic؛ یک دستگاه کوچک برای ضبط صدا با کیفیت بالا - دیجی اسپارک

هیچ برنامه ای مورد نیاز نیست.

برای تطبیق پذیری نهایی Instamic می تواند بدون اتصال عمل کند و برای ضبط صدا تنها کافیست چند ثانیه آن را فشار دهید و سپس برای شروع ضبط دوباره به آن ضربه بزنید.

همانطور که می دانید همه ضبط صداها در استدیو یا محیط کنترل شده انجام می شود اما گاهی اوقات نیاز است که در خارج از استدیو و حتی منزل این کار انجام شود. این کار را می توانید با به کار گیری Instamic انجام دهید.

Instamic؛ یک دستگاه کوچک برای ضبط صدا با کیفیت بالا - دیجی اسپارک

Instamic؛ یک دستگاه کوچک برای ضبط صدا با کیفیت بالا – دیجی اسپارک

استفاده از این دستگاه در مناطق مرطوب و یا زیر باران هیچ تاثیر منفی بر دستگاه ندارد زیرا Instamic یک ضبط صوت ضد آب است. همچنین برای ضبط صدا در زیر آب هم می توان از این دستگاه استفاده کرد. این دستگاه را می توان با استفاده از آهنربا و یا چسب به قطعات دیگر بچسبانید. شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید بدون اینکه به دستگاه آسیبی وارد شود.

با دیجی اسپارک همراه باشید تا از این دست گجت های جدید را به شما باز هم معرفی کنیم.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه