تکنولوژی

Ios 9٫۰٫۱ و ۹٫۱ بتا عرضه شد

نوشته شده توسط اروند طباطبایی

دوهفته بعد از ساخت نسخه ۹٫۱ از سیستم عامل ios اپل به روزرسانیی ۹٫۱ بتارا نیز برای IOS عرضه کرد. این به روز رسانی از طریق مرکز توسعه اپل برای توسعه دهندگان در دسترسی است و میتوانند به صورت OTA یا over the air دستگاه خود را به روز کنند. اگر اپل از برنامه زمان بندی خود برای عرضه این نسخه استفاده کند از فردا تمام توسعه دهندگان میتوانند این نسخه را دریافت کنند.

همچنین IOS 9٫۱ بتا نیز دو هفته پیش عرضه شد و همچنین پشتیبانی از API را برای تصاویر و فیلم‌ها به همراه داشت همچنین آپدیت IOS 9 برای تبلت های اپل نیز عرضه شد و این به روزرسانی قلم اپل و کیبورد هوشمند آن را در بر میگرفت.

ios9

IOS 9٫۰٫۱ نیز برای دستگاه‌هایی که به IOS 9 به روز شده‌اند از چندی پیش در دسترس قرار گرفته است و میتوان به صورت OTA آءدیت را انجام داد.

اخیراً افرادی که به IOS 9 مهاجرت کرده‌اند کمی ناراضی به نظر میرسند و گفته می‌شود که iOs 9 با باگ ها و لگ هایی ناخوش آیند همراه است که باعث می‌شود از عمل‌کرد دستگاه خود ناراضی شوند. امیدواریم که در نسخه ۹٫۰٫۱ این مشکلات تماماً رفع شده باشد و کاربران این دستگاه‌ها نیز بتوانند به خوبی با آن کار کنند. همچنین پس از به روز رسانی به نسخه جدید بیشتر برنامه‌های نیز سازگاری خود را از دست داده‌اند و انتار می‌رود برنامه نویسان هرچه سریعتر نسبت به‌به روز رسانی برنامه‌های خود اقدام کنند

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه