رباتیک پهپاد Drone

Martin Jetpack یک حمل و نقل شخصی برای آینده

Martin Jetpack یک حمل و نقل شخصی برای آینده - دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

اتومبیل های برقی در فن آوری روز ساخته شده اند برای اینکه بتوانید سفری خلاق از راه مدرن داشته باشید.

Martin Jetpack در این دهه توسعه یافته است. با قدرت بیش از ۲۰۰ اسب بخار شما می توانید پرواز کنید. همچنین تا ۳۰ دقیقه با سرعت ۷۴ کیلو متر بر ساعت می توانید در هوا باشید و تا ۱۰۰۰ متر (۳۰۰۰ پا) بالا تر از زمین پرواز کنید.

در مدلهای دیگر Jetpack یک سوخت پراکسید هیدروژن که یک سوخت بسیار فرار است و برای ۷۵ ثانیه می سوزد استفاده شده است. اما Martin Jetpack توسط موتور بنزینی ۲ لیتری با ۲۰۰ اسب بخار با زمان پرواز ۳۰ دقیقه ای طراحی شده است.

Martin Jetpack یک حمل و نقل شخصی برای آینده - دیجی اسپارک

Martin Jetpack یک حمل و نقل شخصی برای آینده – دیجی اسپارک

مدیر عامل شرکت پیتر کوکر (Peter Coker) می گوید :” این رخداد واقعی است و یک رویا نیست. ” در حال حاضر هیچ مقرراتی برای به پرواز در آمدن jetpacks وجود ندارد. در سراسر جهان مقامات حمل و نقل هوایی جدیدا به فکر افتاده اند که برای حمل و نقل هوایی نیز مقرراتی را تعبیه کنند.

اول ایمنی

Martin Jetpack با ویژگی های ایمنی و کاملا مجهز برای جابه جایی افراد ایجاد شده است. مهمترین چیز قاب فرود این دستگاه است که از فشار زیاد جلوگیری می کند همچنین مجهز به GPS است تا بتوانید به آسانی مسیر را پیدا کنید. در صورتی که شما در بالای زمین به مشکل بر بخورید می توانید با چتر نجات بالستیک که به آسانی در دسترس است به پایین بیایید.

با دیجی اسپارک همراه باشید تا با دیگر ربات های پروازی آشنا شوید.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه