تکنولوژی مدارهای الکترونیک

MegaBoom اسپیکر قابل حمل با ۳۶۰ درجه صدا

MegaBoom اسپیکر قابل حمل با 360 درجه صدا
نوشته شده توسط آزاده مختاری

اگر نگاهی به اسپیکرها بیندازیم روز به روز با اسپیکرهای متنوع وجدیدی روبه رو می شویم که قابلیت های متفاوتی دارند و اسپیکر بی سیم امروزه توانسته است اسپیکرهای قدیمی را از دور خارج کند. این اسپیکرهای جدید با توجه به اندازه و همگامی با اسیستم عامل اندروید و ios می تواند با گوشی ارتباط برقرار کند و به تنظیمات لازم پرداخت.

در ادامه با MegaBoom اسپیکر قابل حمل با ۳۶۰ درجه صدا دیجی اسپارک همراه باشید.

شرکت Ultimate Ears در نمایشگاه CES 2015 اسپیکرهای بلوتوث جدید خود را معرفی کرد. اسپیکر MegaBoom یک بلندگوی قابل حمل است که توسط بلوتوث به گوشی‌های اندرویدی و iOS متصل می‌شود و صدایی ۳۶۰ درجه را ارائه ‌می‌کند که می تواند تمامی صداهایا انفجار با صدای بلند، صدای تلویزیون در هر جهت٬باران یا صاعقه و موسیقی را با صدای بلند در هر مکانی ارائه دهد.

طراحی آن به گونه ای است که می توانید درهنگام گوش دادن به موسیقی به کارهای دیگری بپردازید و موسیقی به صورت پیش زمینه پخش شود. می توان دو اسپیکر را به صورت بی سیم به هم متصل کرد که باعث دوبرابر شدن صدا می شود. همچنین می توانید از این اسپیکر بجای ساعت برای بیدارشدن از خواب استفاده کنید و با فعال کردن بلوتوث با دستگاه های دیگر ارتباط برقرارکنید وموسیقی  به اشتراک بگذارید.همچنین با استفاده از برنامه مخصوص روی گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندرویدی و iOSمی توان به تنظیمات لازم برای استفاده از آن پرداخت.

این اسپیکرها در رنگ‌های متنوعی ارائه گردیده است. این محصول دارای خاصیت ضدآب و ضد گرد و غبار است و توانسته است استاندارد مربوطه را دریافت کند. زیرا بدنه ان به گونه ای ساخته شده است که در برابر گردو غبار و چربی مقاومت داشته باشد. همچنین در صورت مواجه شدن با آب خاصیت ضدآب با استاندارد IPX7دارد.

این اسپیکر با هر بار شارژ کامل می‌تواند ۲۰ ساعت به پخش موسیقی بپردازد و ارتباط بلوتوث آن تا فاصله ۳۰ متر باگوشی برقرار خواهد بود. این اسپیکر ۳۰۰ دلاری هم اکنون در امریکا قابل سفارش است و از اواخر ماه جاری ۲۰۱۵ می‌توان آن را در اروپا و آسیا نیز سفارش داد.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه