سخت افزار مدارهای الکترونیک

Nipper کوچکترین شارژر دنیا

Nipper کوچکترین شارژر دنیا
نوشته شده توسط آزاده مختاری

یکی از نگرانی های اکثر کاربران گوشی های هوشمند شارژباتری آن است. شما ممکن است به سفر بروید یا در مکانی شلوغ و دور خانه باشید که به پریز برق دسترسی نداشته باشید یا در مواقع ضروری نیاز شارژ شما به اتمام برسد. چاره چیست؟ برق هم نیست؟

با توجه به استفاده فراوان از گوشی های هوشمند بنابراین نیاز به شارژرهای در دسترس وراحت احساس می شود. شارژری که بتوان بدون نیازبه کابل برق در مواقع اضظراری مثل قطع برق یا در سفر و به صورت همراه به شارژ گوشی پرداخت. امروز از تکنولوژی خیلی ساده و وکوچکی باخبر می شویم که با نگهداری دو باتری قلمی می تواند به شارژ تلفن همراه شما بیانجامد. این وسیله خیلی کوچک Nipper نام دارد که به عنوان کوچکترین شارژر بوسیله باتری قلمی شناخته می شود که دارای دوسر برای نگهداری دو باتری قلمی AA می باشد. توان حاصل از دو باتری قلمی AA در Nipperبا هم دیگر جمع می شود وبه یک باتری واحد با توان بالا تبدیل شده و به شارژ تلفن همراه شما بوسیله کابل میکرو USB می پردازد.

Nipper دارای اندازه های ۱۷ × ۱۷× ۱۷ میلی متر می باشد که در مواقع عدم استفاده به به اندازه یک حبه قند کوچک است و حتی می توان از ان به عنوان جاکلیدی استفاده کرد. دوسر Nipper بوسیله یک تسمه کوچک به هم متصل شده است .هنگام استفاده با جدا کردن آن می توان باتری ها را درون آن قرار داد و گوشی تلفن را شارژ نمود.

با توجه به این که Nipper بسیار کوچک است و حمل آن به راحتی انجام می شود و باتری های قلمی هم در همه جا به راحتی یافت می شود حتی می توان از سوپر مارکت ها نیز تهیه کرد دیگر نگرانی بابت شارژ گوشی های هوشمند وجود ندارد.

با توجه به نوع باتری گوشی های هوشمند میزان شارژ گوشی های مختلف متفاوت است و برای شارژ بیشتر به مدت زمان بیشتری نیازدارد. البته تمام گوشی های هوشمند مثلا iPhone از Nipper حمایت نمی کنند ولی در گوشی های اپل به راحتی می توان از این شارژر استفاده نمود.

قیمت Nipper هنوز مشخص نشده است ولی با توجه به موارد کاربردی به راحتی می تواند به فروش برسد و با استقبال زیادی روبرو شود.

درباره نویسنده

آزاده مختاری

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۴ دیدگاه