ثبت نام در دیجی اسپارک

 • به عنوان نویسنده در دیجی اسپارک ثبت نام کنید.

 • اولین آموزش‌تان را بنویسید و برای مدیریت ارسال کنید.

 • پس از تایید مدیریت از کد تخفیف دانشجو کیت استفاده کنید.

 

 

با ثبت نام در دیجی اسپارک  ، توانایی و تخصص‌تان را به دنیا نشان دهید. ما از شما حمایت می‌کنیم تا بیشترین بازخورد و بازدید را جذب کنید. پروژه عملی DIY انجام دهید و به درآمد رویایی برسید. وب سایت دیجی اسپارک بر اساس تولید ارزش‌ در جامعه وب فارسی بوجود آمده است. علاوه بر اینکه تلاش ما در دیجی اسپارک نوشتن مطالب به زبان فارسی و کمک به رشد توسعه وب فارسی است. در دیجی اسپارک DigiSpark یک قانون اصلی داریم؛ کلیه مطالب توسط هر شخصی که تهیه می‌شوند، به نام همان شخص باید منتشر شود. این یک فرصت ناب برای علاقمندان است. برای کسانی که می‌خواهند یا انتشار دانش و تجربه‌شان در جامعه کاربری فارسی زبان خلق ارزش کنند.

 

همکاری با دیجی اسپارک لازمه تخصص در زمینه‌های الکترونیک (هر شاخه ای) ، رباتیک (هر شاخه ای، از سخت افزار تا برنامه نویسی، از رباتیک هوایی تا زمینی و …) ، اینترنت اشیاء ، زبان‎‌های برنامه نویسی امبدد سیستم‌ها و پروژه‌های DIY دارد. شما هم فارغ از سن و سالتان می‌تواند از این فرصت استفاده و خودتان را به جامعه و دیگران اثبات کنید.

 

لازم نیست در زمینه تولید محتوا متخصص باشید، تیم تحریریه دیجی اسپارک در کنار شماست. کافیست شما یک فعالیت علمی را بتوانید اجرا کنید. سپس زیر نظر تیم تحریریه دیجی اسپارک مطلب شما به صورت حرفه‌ای نگارش و ویراستاری می‌شود. پس از آن در بستر دیجی اسپارک برای کلیه کاربران منتشر می‌شود.

 

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۲ دیدگاه

 • با سلام
  از وب بسیار عالی که مظهر بدیهی زکات علم است تشکر می کنم امیدوارم این اموزش ادامه داشته باشد
  من میخوام یک بارانسنج الکترونیکی بسازم که بتواند میزان بارش را از طریق جی اس ام مودم (gsm modem) پیامک کند ایا شما میتونیددر مدار مربوطه به من کمک کنید

  • با سلام
   ضمن تشکر از توجه جنابعالی، امیدواریم این موضوع برای همگان موثر و قابل درک باشد. در خصوص مدار مورد نظر شما بله این امکان وجود دارد. ولی اینکه چه زمانی بتوانیم آموزش مربوطه را منتشر کنیم، مشخص نمی‌باشد. موارد را با تیم فنی در میان خواهیم گذاشت و پس از آن برای اجرا اقدامات لازم انجام خواهد شد.