سخت افزار مدارهای الکترونیک

Tempis؛ یک راه حل هوشمندانه برای تعیین دما و رطوبت

Tempis؛ یک راه حل هوشمندانه برای تعیین دما و رطوبت - دیجی اسپارک
نوشته شده توسط اروند طباطبایی

با اینکه به خوبی می دانیم دماسنج های معمولی در پیش بینی آب و هوای محلی که در آن هستیم بسیاری از اوقات دچار اشتباه می شوند اما بازهم در فکر این هستیم که حتما آب و هوا را با آنها اندازه گیری کنیم. زیرا ما همیشه نسبت به آب و هوا کنجکاوی خاصی داریم. شاید کنجکاوی ما از آنجا نشئت بگیرد که ما دوست داریم بدانیم برای بیرون رفتن قرار است با چه هوایی روبروشویم و کدام لباس برای خارج شدن از خانه مناسب است. البته در خانه، شما می توانید از یک دماسنج استفاده کنید اما حمل دماسنج به بیرون از خانه اساسا ممکن نیست  و وقتی سایز آن هم بزرگ باشد آزار دهنده خواهد شد. آیا دماسنجی که برای شما قابل حمل باشد وجود دارد؟

 با دیجی اسپارک همراه با شید:

tempi-inpost4

Tempis؛ یک راه حل هوشمندانه برای تعیین دما و رطوبت است . Tempi یک دماسنج جمع وجور و قابل حمل است. و شما می توانید به خوبی دما و رطوبت را ردیابی کنید.

 هدف این دستگاه کوچک بلوتوث ساده اینست که دما و رطوبت را به طور دقیق به شما بدهد. این دستگاه می تواند در هنگام راه رفتن نیز همراه شما باشد و به پیگیری دما و رطوبت اطراف بپردازد. Tempis با یک نرم افزار مناسب کاربردی قابل نصب بر روی گوشی همراه شماست.

 شما می توانید بدون هیچ محدودیتی و در هرزمانی از آن استفاده کنید.Tempis یک دستگاه جیبی و پوشیدنی است که توسط یک باتری سکه ای می تواند تا نه ماه شارژ خود را نگه دارد. این دستگاه با اینکه به لباس و کیف شما وصل شده است می تواند دما و رطوبت محیط را بدون خطا اندازه گیری کند نه دمای چیزی که به آن متصل است. این یک مزیت بزرگ در این دستگاه می باشد.

 چگونه می تواند Tempis مفید باشد؟

 این دستگاه برای اعلان تغییرات آب و هوایی است و به تجزیه و تحلیل آن می پردازد بنابراین شما می توانید وقتی می خواهید به بیرون بروید دقیقا بدانید چه لباسی مناسب است.از طرفی شما می توانید از Tempis برای اتاق کودک خود استفاده کنید و به خوبی شرایط رطوبتی و دمایی را برای آن تنظیم کنید. این برای نگه داشتن هوای اتاق برای نوزادتان کمک شایانی می کند.

درباره نویسنده

اروند طباطبایی

بنیانگذار دیجی اسپارک: اولین مرجع تخصصی امبدد سیستم به زبان فارسی / کارشناس سئو و تولید محتوا

هرچه می آموزم میبینم که خیلی کم آموختم. علاقه به رباتیک و تکنولوژی دارم. امیدوارم بتونم دانشی را که آموخته‌ام، به روش‌های مختلفی به کاربران علاقمند منتقل کنم.

تبادل نظر و رفع عیب با ثبت دیدگاه

۱ دیدگاه